LEASING SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Procedury uproszczone

Leasing samochodów osobowych poprzez FI Finance Polska zwykle opiera się na procedurach uproszczonych. Nasze wnioski są rozpatrywane w oparciu o proste i szybkie procedury bez zbędnych formalności. Najczęściej umożliwiamy uzyskanie leasingu bez konieczności przedstawiania dokumentów finansowych nie mówiąc już o zaświadczeniach z ZUS i Urzędu Skarbowego. W obecnych czasach decyzja o przyznaniu finansowania jest podejmowana głównie na podstawie historii kredytowej w BIK. Dlatego najczęściej leasing otrzymasz już w 24 godziny od momentu złożenia wniosku.

Jeżeli posiadasz dobrą historię kredytową i nie masz czasu na przesyłanie dokumentów finansowych, to rozwiązanie jest dla Ciebie.
W procedurze uproszczonej otrzymasz leasing na samochód osobowy do wartości 200 000 zł netto z udziałem własnym tylko 1%. Oczywiście oferty naszych partnerów różnią się i są uwarunkowane wieloma parametrami takimi jak okres działalności firmy, wiek pojazdu, czy pochodzenie auta. Dla nas to nie przeszkoda. Zawsze zaproponujemy Ci rozwiązanie gwarantujące minimum formalności.

Zadzwoń i zobacz jakie to proste.

Procedury uproszczone

Napisz do nas!

Create your account