Skip to main content
Dots

Inwestycje to bardzo istotna część prowadzenia biznesu w celu jego rozwoju. Leasing dla nowych firm może być więc doskonałą możliwością, by poprzez zakup pojazdów rozszerzyć działalność i wzmocnić swoją pozycję na rynku, a jednocześnie zapewnić sobie płynność finansową. Niestety nowo założone przedsiębiorstwa przez wielu leasingodawców uważane są za podmioty podwyższonego ryzyka.

W związku z tym mnóstwo młodych firm otrzymuje niekorzystne umowy, a ich ewentualne podpisanie może wiązać się z bardzo dużym udziałem własnym lub wysokimi ratami, na które nie każdy może sobie pozwolić. W FI Finance Polska pragniemy wychodzić naprzeciw początkującym przedsiębiorcom i umożliwiać im dynamiczny rozwój działalności, dlatego oferujemy leasing dla nowych firm na bardzo korzystnych warunkach. Obsługujemy przedsiębiorstwa już od pierwszego dnia ich istnienia.

Leasing dla nowych firm Z Fi Finance

Dysponujemy wieloma pojazdami i modelami do wyboru, a ich szczegółową specyfikację zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz być pewien, że przedmiotem umowy będzie pojazd, który spełni Twoje oczekiwania. W naszej ofercie posiadamy leasing:

  • samochodów dostawczych
  • samochodów osobowych,
  • pojazdów ciężarowych,
  • ciągników siodłowych,
  • przyczep i naczep,
  • maszyn rolniczych, budowlanych i produkcyjnych.
  • autobusów.

Czy leasing dla nowej firmy to dobre rozwiązanie?

Leasing dla nowej firmy to bardzo korzystne rozwiązanie z wielu powodów. Kupno nowego pojazdu firmowego wiąże się z dużą inwestycją oraz jednorazowym wydatkiem, na który nie każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić. Wielu młodych właścicieli działalności nie ma też wystarczającej zdolności kredytowej, by kupić samochód w taki sposób. Zamrożenie dużej części kapitału może rzutować na późniejsze inwestycje i brak płynności finansowej.

Leasing natomiast umożliwia rozłożenie płatności w czasie, a jednocześnie zaplanowanie wydatków w taki sposób, by nadwyżkę środków móc przeznaczyć na ważniejsze dla rozwoju przedsiębiorstwa cele. Co więcej, stałe miesięczne raty mogą być zaliczane do kosztów uzyskania przychodów, dzięki czemu dokonasz dodatkowo optymalizacji podatkowej. W ten sposób będziesz mógł uzupełnić swoją flotę firmowych pojazdów bez uszczerbku na budżecie, a także bez zaciągania wieloletniego kredytu.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots

Na jaki rodzaj leasingu dla nowej firmy warto się zdecydować?

Leasingodawcy oferują różne umowy oraz warunki. W FI Finance Polska proponujemy operacyjny leasing dla młodych firm, który jest bardzo korzystną umową dla leasingobiorcy. Przede wszystkim nie będziesz zobowiązany do dokonywania odpisów amortyzacyjnych, a po zakończonej umowie możesz wykupić używany pojazd lub zdecydować się na jego zwrot bez żadnych dodatkowych kosztów. Co więcej, oferujemy:

  • możliwość rezygnacji z umowy w dowolnym momencie jej trwania bez dodatkowych opłat,
  • niski procent udziału własnego,
  • okres leasingu dostosowany do Twoich potrzeb.

Ponadto młodym działalnościom pomagamy uzyskać finansowanie na dowolne pojazdy, a także zapewniamy atrakcyjne, preferencyjne stawki ubezpieczenia komunikacyjnego. Co istotne, leasingu dla nowych firm udzielamy, opierając się na procedurach uproszczonych, dzięki czemu cały proces trwa bardzo krótko.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub