Skip to main content
Dots

Kalkulator leasingu samochodu ciężarowego — proste i intuicyjne narzędzie

Witaj, właśnie tu znajdziesz prawdopodobnie najbardziej rozbudowany kalkulator leasingowy samochodu ciężarowego w Polsce. Jeśli rozważasz leasing samochodów ciężarowych używanych lub nowych, kalkulator na pewno pomoże Ci w oszacowaniu kosztów i wyborze najlepszego rozwiązania. Nasza aplikacja online jest intuicyjna i łatwa w obsłudze. Wprowadzasz podstawowe parametry umowy, takie jak wartość pojazdu, okres leasingu czy wysokość wpłaty własnej i dostajesz kalkulację leasingu, która jest wiążąca w Fi Finance Polska przez 14 dni. Dowiedz się, jak nasz kalkulator ułatwi Ci życie oraz zaoszczędzi czas i pieniądze przy planowaniu zakupu środków transportu w ramach leasingu.

 

 

Leasing ciężarówki - kalkulator: Szybko i łatwo oszacuj swoje koszty

Nasz kalkulator leasingowy samochodu ciężarowego to narzędzie, które pozwoli Ci dokładnie oszacować koszty związane z leasingiem ciężarówek oraz pobrać ofertę leasingu online w kilka sekund. To wszystko bez podawania danych osobowych. Wprowadź odpowiednie parametry, takie jak wartość pojazdu netto, okres umowy, preferowany udział własny oraz wysokość wykupu, a kalkulator dostarczy Ci szczegółowe informacje na temat rat leasingowych, łącznych kosztów i innych ważnych aspektów finansowych takich jak koszt ubezpieczenia komunikacyjnego oraz ubezpieczenia GAP.

Kalkulator leasingowy ciężarówek pozwala na proste i szybkie pobranie oferty leasingu. Z założenia jest to najlepsza opcja leasingu, jaką możemy zaproponować spośród wielu firm współpracujących z FI Finance Polska. Kalkulacja jest oparta o aktualne stawki WIBOR (lub EURIBOR), a więc jest aktualna i co ważne wiążąca przez 14 dni.

Z naszego doświadczenia wynika, że proponowany leasing jest średnio o 3-4% tańszy od ofert proponowanych przez przedstawicieli leasingowych wskazywanych przez sprzedawców ciężarówek. Wynika to z prostego faktu. Sprzedawca pojazdu otrzymuje najczęściej prowizję za drogie oferty leasingu oferowane przez wskazywane osoby. Koszt tej prowizji przerzucany jest na klienta. Kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych to oferta bezpośrednia z FI Finance Polska, prawdopodobnie największego przedstawiciela części firm leasingowych w Polsce. Jest oparta na bardzo negocjowanych warunkach. Stąd tak duża różnica w koszcie leasingu.

Leasing samochodów ciężarowych kalkulator posiada również bardzo istotną funkcję wyliczenia dokładnej składki ubezpieczeniowej OC, AC, NNW po zryczałtowanych stawkach, specjalnie wynegocjowanych dla naszych klientów. Stąd nasza oferta to nie tylko najtańszy leasing, ale i konkurencyjne stawki ubezpieczenia komunikacyjnego. Uwierz w kalkulator leasingowy ciężarówek i od ręki sprawdź, czy nie przepłacasz na leasingu.

Dots

Jak skorzystać z kalkulatora leasingu ciężarówek?

Korzystanie z najlepszego narzędzia do obniżenia kosztów finansowania, jakim niewątpliwie jest kalkulator leasingowy ciężarówek, jest proste i intuicyjne. Oto kroki, które powinieneś podjąć, aby oszacować koszty leasingu i pobrać ofertę online:

  1. Wybierz rodzaj leasingu, który Cię interesuje — Określ, czy potrzebujesz leasingu samochodów ciężarowych i naczep w PLN, leasingu EURO czy leasingu dla startupów. Kalkulator leasingowy ciężarówek wygeneruje inną ofertę w zależności od interesującej Cię opcji. Pamiętaj, że leasing w EUR jest tańszy niż w PLN, ale dostępny jedynie dla przedsiębiorców generujących przychody w walucie obcej. Podobnie leasing dla nowo założonych działalności będzie nieco droższy niż dla przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  2. Wpisz dane firmy (opcjonalne) – Wpisz NIP i nazwę firmy jeśli chcesz, aby wyświetliły się na kalkulacji. Pamiętaj, że te pola nie są obowiązkowe. Możesz pobrać kalkulację incognito. I tak będzie ona dla nas wiążąca. Nie zbieramy danych wrażliwych naszych klientów. Jesteśmy świadomi, że nasza oferta jest bardzo konkurencyjna i zainteresowani klienci po jej pobraniu zgłaszają się do nas sami. Proszę pamiętać, że kalkulacja jest ważna przez 14 dni. Po tym okresie warunki mogą ulec zmianie.
  3. Wprowadź dane pojazdu — Podaj typ, rodzaj, rok produkcji oraz cenę netto w PLN ciężarówki. Ponieważ firmy leasingowe różnicują marże leasingowe w zależności od rocznika pojazdu, istotną sprawą jest podanie właściwego roku produkcji. Obliczając leasing samochodów ciężarowych używanych, kalkulator bierze pod uwagę rocznik i warunkuje nim między innymi koszt leasingu oraz składkę ubezpieczeniową.
  4. Podaj dane leasingu – Wpisz okres w miesiącach, opłatę wstępną oraz wartość końcową. Uwaga! Kalkulator leasingowy ciężarówek daje możliwość pobrania oferty na pełne lata (36, 48, 60 rat) lub na okres krótszy o 1 miesiąc (35, 47, 59 rat). Stosowane powszechnie miesięczne skrócenie leasingu współgra z okresem wygaśnięcia polisy komunikacyjnej na koniec okresu leasingu. Upewnij się którą opcję chcesz wybrać.
  5. Kliknij „Generuj ofertę”, zapoznaj się z kalkulacją i pobierz swoją ofertę w pdf.
  6. Skontaktuj się z FI Finance Polska i sfinalizuj sprawę – Jeżeli oferta wygenerowana przez nasz kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych Ci odpowiada, skontaktuj się z nami przez infolinię, stronę internetową lub mailowo. Pamiętaj, kalkulacja jest ważna tylko 14 dni. Po tym okresie może się zmienić.

Nasz kalkulator leasingowy samochodów ciężarowych dostarczy Ci szczegółowe informacje na temat rat leasingowych, całkowitych kosztów oraz ubezpieczeń. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami, a nasi eksperci chętnie Ci pomogą.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub