Skip to main content
Dots

W FI Finance Polska mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w leasingu samochodów ciężarowych bazujące na najwyższych standardach. Sfinansujemy każdy pojazd ciężarowy, bez względu na jego wiek czy pochodzenie. Zapewniamy przy tym korzystne stawki miesięcznych rat oraz niskie wpłaty własne. Ponadto, jako jeden z niewielu podmiotów, posiadamy dla naszych Klientów dedykowany program ubezpieczeń komunikacyjnych, z negocjowanymi warunkami OC, AC i NNW. Wszystko to sprawia, że całkowity koszt związany z leasingiem jest jeszcze bardziej konkurencyjny i umożliwi rozwój Twojej firmy bez odczuwalnego nadszarpnięcia jej budżetu.

Leasing naczep i ciągników siodłowych: Co oferujemy?

Oferujemy leasing samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep z najtańszym na rynku ubezpieczeniem komunikacyjnym, a także:

  • niezależnie od okresu prowadzenia działalności,
  • z udziałem własnym od 1%,
  • z okresem leasingu do 6 lat,
  • na stopie stałej lub zmiennej,
  • w PLN lub denominowany w EUR,
  • z ratami równymi lub sezonowymi,
  • na podstawie procedur uproszczonych.

Co więcej, oferujemy m.in. leasing operacyjny samochodów osobowych, leasing autokarów czy leasing maszyn rolniczych. Zapewniamy szeroki wybór używanych modeli, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do indywidualnych wymagań i potrzeb swojej działalności.

Dots

Leasing ciężarówek: Kiedy warto skorzystać?

Naszą ofertę leasingu samochodów ciężarowych kierujemy do wszystkich firm. Bez przeszkód obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa funkcjonujące na rynku bardzo długo, jak i takie, które dopiero rozpoczęły swoją działalność gospodarczą. Zapraszamy do współpracy, jeśli nie chcesz narażać swojej firmy na bardzo wysokie koszty związane z zakupem nowych pojazdów lub nie masz wystarczającej zdolności kredytowej. Opłaty rozłożone w czasie i uiszczanie stałych, miesięcznych rat umożliwią Ci optymalizację firmowego budżetu i przeznaczenie dostępnych środków na inne, równie niezbędne dla rozwoju inwestycje.

Leasing samochodów ciężarowych jest również świetnym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na skutecznej optymalizacji podatkowej. Kwoty rat możesz bowiem zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów. Ponadto wszystkich naszych Klientów zachęcamy do przystąpienia do partnerskiego programu ubezpieczeniowego nie tylko na finansowane przez nas pojazdy, ale także całą pozostałą flotę. Przekonaj się, ile zaoszczędzisz dzięki naszemu leasingowi i preferencyjnym stawkom ubezpieczenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą, abyśmy mogli przedstawić Ci szczegóły oferty i dokładne wyliczenia.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots

Leasing ciężarówki – do kogo skierowana jest nasza oferta?

Oferta leasingu tira skierowana jest zarówno do nowo utworzonych firm, jak i dłużej działających na rynku przedsiębiorstw. Zakup tirów, przyczep i ciągników siodłowych to bowiem ogromny wydatek, na który często nie mogą sobie pozwolić nawet działalności o ugruntowanej pozycji. Finansowanie nawet wielu pojazdów na preferencyjnych, indywidualnie dostosowanych warunkach umowy natomiast umożliwia szybki rozwój biznesu. Eliminuje też konieczność przeznaczania dużej ilości środków finansowych na ten cel.

Z leasingu ciężarówek najchętniej korzystają przedsiębiorcy obracający się w branży transportowej, którzy chcą stworzyć dużą flotę pojazdów od zera, zwiększyć posiadaną liczbę aut lub wymienić obecnie wykorzystywane samochody ciężarowe na nowe. Co istotne, firma podpisująca umowę na leasing ciężarówki może także wybrać jego formę. Najpopularniejszy jest leasing operacyjny, podczas którego właściciel działalności ma obowiązek, zapłacić podatek VAT od transakcji na samym początku trwania umowy. Drugim rodzajem jest leasing finansowy (kapitałowy), który wybierany jest znacznie rzadziej, ale w niektórych przypadkach może okazać się korzystniejszy.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub