Skip to main content

Godło Laur Klienta Grand Prix 2021 w kategorii najlepsza pożyczka leasingowa

Godło Laur Klienta jest wyróżnieniem specjalnym przyznawanym w przypadku sukcesu w przynajmniej trzech edycjach konkursu Laur Konsumenta. Dlatego mogą się nim cieszyć tylko nieliczne firmy w Polsce. Miło nam poinformować, ze to właśnie Grupa FI Finance Polska została uhonorowana tym prestiżowym wyróżnieniem.

Na przyznanie tytułu wpływ mają dodatkowo takie czynniki jak innowacyjny charakter usług, widoczne elementy przewagi konkurencyjnej oraz dynamika wzrostu popularności. Kolejny raz dziękujemy za Państwa zaufanie.

Laur Konsumenta w kategorii najlepsza pożyczka leasingowa

Dzięki Państwa głosom w roku 2020 zostaliśmy nagrodzeni Srebrnym Laurem Konsumenta w kategorii najlepsza pożyczka leasingowa. Laur Konsumenta to ogólnopolski plebiscyt w którym klienci oceniają jakość świadczonych usług. Jego wyniki odpowiadają na proste pytanie. Która firma w świadomości Polaków świadczy swoje usługi najlepiej? Kto jest obecnie najpopularniejszy w swojej grupie?

Dziękujemy Państwu za zaufanie. Wyróżnienie cieszy jeszcze bardziej, gdyż o kolejności miejsc zadecydowała liczba głosów oddanych wśród ponad 7 milionów aktywnych czytelników Dziennika Gazeta Prawna uprawnionych do głosowania.

FI Finance Polska autoryzowanym przedstawicielem Truck Polisa

Oferta naszej firmy w 2019 roku została rozszerzona o preferencyjne stawki ubezpieczeniowe wynegocjowane dla firm transportowych. Dzięki współpracy z Truck Polisa, ogólnopolskim brokerem ubezpieczeniowym, oferujemy firmom transportowym unikalne ubezpieczenia na ciągniki siodłowe, samochody ciężarowe oraz przyczepy i naczepy. Wysokość naszych stawek jest niezależna od wieku ubezpieczonego pojazdu oraz posiadanych zniżek. Truck Polisa to najtańsze ubezpieczenie OC, AC i NNW na ciągnik siodłowy i ciężarówkę ale również specjalnie przygotowane wg potrzeb klientów ubezpieczenie OC Przewoźnika czy Spedytora oraz wiele innych.

Zdobycie tytułu Rynkowy Lider Innowacji

Nasze działania zostały w 2018 roku uhonorowane tytułem Rynkowego Lidera Innowacji. Wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. We wcześniejszych edycjach w gronie laureatów znalazły się takie firmy, jak Polpharma, Apator, Proama, Lotos Asfalt czy Rafako.

RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2018 Jakość, Kreatywność, Efektywność to ogólnopolski Program promocyjny, którego celem jest upowszechniane oraz propagowanie pozytywnych wzorców, metod wdrażania i strategii działań w zakresie szeroko rozumianej innowacji, a także strategii działań projakościowych w ramach dynamicznego rozwoju przedsiębiorstwa.

W dobie szerokiej oferty produktowej, zróżnicowanej wysoką ilością zmiennych – począwszy na jakości świadczonych usług, a skończywszy na ich cenie, polski przedsiębiorca wybiera to, co jego zdaniem jest najlepsze. Wielu Polaków zastanawia się nad poziomem ceny, znajomością marki, szerokością oferty, dostępnością produktu czy usługi, ale zdecydowana większość wybiera ten produkt, który ich zdaniem, z różnych powodów jest najlepszy, jest liderem jakości i innowacji danej kategorii. Właśnie ta opinia Polaków stała się przedmiotem ogólnopolskich badań, zrealizowanych w ramach programu. Stała się również źródłem naszego sukcesu…

Inne osiągnięcia Fi Finance:

Obniżenie podatku drogowego w Białej Podlaskiej

Rok 2014 był czasem szybkiego rozwoju naszego oddziału w Białej Podlaskiej. W związku z licznymi prośbami lokalnych firm wzięliśmy udział w roli eksperta od finansowania środków transportu, na zebraniu rady miasta, podczas ustalania budżetu na kolejny rok. Pośrednim skutkiem naszych działań było obniżenie podatku od środków transportu do minimalnych wartości ustawowych. W następstwie przekonaliśmy zarząd Getin Leasing oraz Alior Leasing do otwarcia oddziału w Białej Podlaskiej rozpoczynając proces otwierania kolejnych placówek leasingowych w tym mieście.

Nawiązanie współpracy z Mascus Polska

Nasza oferta leasingowa spotkała się z uznaniem międzynarodowej giełdy sprzętu ciężkiego Mascus Polska posiadającej w swej ofercie ponad 400 tysięcy ogłoszeń sprzedaży maszyn budowlanych, środków transportu, maszyn leśnych i rolniczych oraz sprzętów komunalnych. FI Finance Polska zostało wyłącznym partnerem leasingowym rekomendowanym przez portal. Zarząd Mascusa docenił naszą firmę za niestandardowe rozwiązania leasingowe, szeroką gamę produktów i współpracę z partnerami, dzięki którym jesteśmy w stanie sfinansować praktycznie każdy przedmiot leasingu.

Udział w Targach Transexpo i Warsaw Bus

Dzięki uprzejmości naszego strategicznego partnera firmy Bus Trans Technik Sp. z o.o., generalnego importera autobusów marki Otokar, wielokrotnie uczestniczyliśmy w Międzynarodowych Targach Transportu Publicznego Warsaw Bus oraz Międzynarodowych Targach Autobusowych Transexpo w Kielcach. Na naszym stoisku, od dawna znajdującym się w samym centrum imprezy, mogliście obejrzeć gamę autobusów Otokar, uczestniczyć w polskich premierach nowej generacji autobusów OTOKAR oraz zapoznać się ze szczegółami oferty finansowania OTOKAR LEASING.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub