Skip to main content

Skorzystaj z nowoczesnego kalkulatora ubezpieczeniowego na ciężarówki, dzięki któremu szybko wyliczysz składkę OC i AC na ciągnik siodłowy, pojazd ciężarowy oraz naczepę i przyczepę. Korzystanie z naszego kalkulatora jest proste i wygodne, a obliczenie ubezpieczenia nie zajmie Ci więcej niż kilka minut. Wystarczy, że uzupełnisz wymagane w formularzu pola dotyczące rodzaju i specyfikacji (jego rok produkcji oraz cena) ubezpieczanego pojazdu, a także zaznaczysz, jaki typ polisy Cię najbardziej interesuje. Po zatwierdzeniu dostaniesz szacunkową kwotę, jaka wyniesie Cię za ubezpieczenie AC i OC samochodu.

Dots

Kalkulator ubezpieczenia ciężarówki: Najniższe składki, korzystne warunki

Współpracujemy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi, dlatego dla każdego Klienta tworzymy osobną ofertę, które uwzględnia:

  • indywidualne potrzeby,
  • niezbędne klauzule,
  • historię szkodową pojazdu,
  • limity gwarancyjne,
  • sumy ubezpieczenia.

Co istotne, aby otrzymać informację o wysokości składki, nie musisz podawać żadnych danych osobowych ani dotyczących Twojej firmy. Kalkulacje trwają kilka sekund i tworzone są wyłącznie na podstawie wybranego rodzaju pojazdu.

Dzięki współpracy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce możemy zaproponować Ci najkorzystniejszą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb. Zawsze porównujemy kilka możliwości, dzięki czemu możemy doradzić Ci najlepsze z dostępnych rozwiązań. Najniższe składki ubezpieczenia OC i AC na solówki, ciągniki siodłowe i naczepy oferujemy dzięki współpracy z Truck Polisa.

Kalkulator ubezpieczeniowy na ciężarówki umożliwia Ci sprawne sprawdzenie wysokości składki bez konieczności analizowania każdej oferty czy firmy ubezpieczeniowej na rynku z osobna. Jeśli natomiast nie jesteś pewien, jaki rodzaj polisy będzie dla Ciebie najkorzystniejszy lub masz jakiekolwiek inne pytania, skontaktuj się z nami! Nasi doradcy chętnie udzielą Ci wszystkich informacji, podpowiedzą najlepsze rozwiązanie oraz znajdą ofertę uwzględniającą Twoje potrzeby, wymagania i możliwości.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub