Kalkulator ubezpieczenia na ciężarówki. Oblicz składkę OC i AC

Transport to branża, w której decyzji finansowych nie należy podejmować pochopnie. Dlatego dla Klientów Grupy FI Finance Polska przygotowaliśmy specjalny kalkulator ubezpieczeniowy. Za jego pomocą z łatwością obliczysz składki ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC na ciężarówkę, ciągnik siodłowy czy naczepę. Posiadamy unikalne programy flotowe, z których mogą korzystać nasi Klienci niezależnie od liczby wykorzystywanych pojazdów oraz posiadanych zniżek. Mamy również rozwiązania dla Klientów z niekorzystną historią szkodową – do każdego podchodzimy w sposób indywidualny i szukamy optymalnych ofert.

Współpracujemy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi w Polsce, więc możesz mieć pewność, że wybierzemy dla Ciebie najatrakcyjniejszą z dostępnych ofert! Zachęcamy do przesłania zapytania. Na podstawie przekazanych informacji od ręki skalkulujesz wysokość interesującej Cię składki. Jeśli jednak nie wiesz, w jaki sposób wybrać najlepsze ubezpieczenie naczepy lub samochodu ciężarowego, służymy pomocą. Skontaktuj się z jednym z naszych przedstawicieli, który pomoże Ci dostosować typ i zakres ubezpieczenia do rodzaju oraz ilości posiadanych przez Ciebie pojazdów ciężarowych. Chętnie doradzimy także w optymalizacji kosztów ubezpieczenia ponoszonych przez właściciela ciągnika siodłowego, naczepy lub przyczepy.

Jak działa nasz kalkulator ubezpieczeniowy?

Korzystanie z naszego kalkulatora ubezpieczeniowego jest bardzo proste i intuicyjne. Wystarczy, że uzupełnisz wymagane pola, a narzędzie szybko wyliczy dla Ciebie szacowaną wysokość składki. Najpierw musisz wybrać rodzaj pojazdu, który ma zostać pokryty ubezpieczeniem (solówka, ciągnik lub naczepa) oraz podać jego dane, takie jak rok produkcji i cena. Wpływ na wysokość stawki ma także dodatkowe wyposażenie auta w GPS oraz używanie go na podstawie umowy leasingowej. Na koniec wystarczy, że wybierzesz rodzaj i zakres polisy, które Cię interesują.

Użycie kalkulatora pomoże Ci sprawdzić wysokość stawki ubezpieczenia, jaka wyniesie Cię za posiadany pojazd. Jeśli będzie ona dla Ciebie satysfakcjonująca, koniecznie skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić Ci szczegóły oferty oraz warunki umowy. Nasi konsultanci wskażą Ci wysokość składki u różnych ubezpieczycieli i pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę. Zapytaj również o ubezpieczenie OCP (OC przewoźnika) oraz OC Zawodowe Kierowcy. W zależności od Twoich potrzeb nasz dział ubezpieczeń przygotuje ofertę uwzględniającą niezbędne klauzule, sumy ubezpieczenia czy limity gwarancyjne uwzględniające np. kabotaż.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszego kalkulatora ubezpieczeń oraz oferty! W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji mailowej oraz telefonicznej.

Create your account