Skip to main content
Dots

Poszukujesz ekonomicznego i zaufanego rozwiązania dla Twojego biznesu? Fi Finance Polska oferuje szeroką gamę produktów finansowych, w tym leasing samochodów używanych. Nasza oferta na leasing aut używanych jest nie tylko korzystna finansowo, ale także niezwykle elastyczna. Rozumiemy, że każda firma jest inna, dlatego dostosowujemy warunki leasingu do Twoich indywidualnych potrzeb. Samochody używane leasing to doskonały sposób na optymalizację kosztów, zwłaszcza dla startupów i małych przedsiębiorstw. Dzięki nam, leasing używanych samochodów staje się prosty i przejrzysty, z minimalnymi formalnościami i szybką decyzją kredytową. Nasza oferta na leasing samochodów używanych jest oparta na wieloletnim doświadczeniu oraz negocjowanych warunkach z firmami leasingowymi. Jeżeli więc rozważasz leasing używanego samochodu, Fi Finance Polska jest idealnym partnerem do realizacji Twoich planów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak leasing używanych aut może pomóc w rozwinięciu Twojego przedsiębiorstwa.

Korzyści leasingu aut używanych – Dlaczego warto?

Jak wygląda leasing używanych samochodów? Co do swojej zasady, leasing samochodów używanych w nie różni się znacząco od leasingu pojazdu fabrycznie nowego. Oznacza to, że podpisujemy umowę z leasingodawcą i przez określony czas możemy swobodnie korzystać z auta. W tym czasie opłacamy ustaloną wcześniej, miesięczną ratę oraz jesteśmy odpowiedzialni za serwisowanie i ubezpieczanie samochodu. Na koniec umowy leasingu mamy do wyboru kilka opcji:

  • wykup auta w przypadku leasingu operacyjnego – warunki tej transakcji ustalane są przed podpisaniem umowy.
  • oddanie auta leasingodawcy.
  • wykup na osobę fizyczną.

Standardowo można oczywiście korzystać z różnych ulg. Np. przy operacyjnym leasingu używanego auta można odliczyć podatek VAT czy zaliczyć raty do kosztów prowadzenia biznesu. Rozwiązanie to zazwyczaj jest dużo atrakcyjniejsze, niż kredyt.

Pod jakimi warunkami przeprowadzany jest leasing używanych aut?

Ponieważ rynek leasingu nie podlega nie podlega jak kredyt restrykcyjnym obostrzeniom prawnym, leasingodawcy samodzielnie kształtują swoje oferty. Warunki korzystania z tego rodzaju finansowania zależą więc głównie od wyboru firmy leasingowej i zaufanego przedstawiciela.

Procedury na leasing używanych samochodów są różne w każdej z firm leasingowych. Przyjęło się, że wiek przedmiotu leasingu w chwili zakończenia umowy nie powinien przekraczać dziesięciu lat. Wychodząc z tego założenia, wiek pojazdu determinuje maksymalny okres trwania umowy. Na przykład, jeśli samochód ma 8 lat, umowa może obejmować maksymalnie 2 lata. Analogicznie, dla pojazdu siedmioletniego, leasing można podjąć na maksymalnie 36 miesięcy.

Nie jest to jednak procedura stosowana we wszystkich firmach leasingowych. W FI Finance Polska otrzymasz nie tylko najtańszy leasing samochodów używanych, ale i sfinansujesz samochody dwunasto, a nawet trzynastoletnie. Pamiętajmy, że okres leasingu na auta, których wiek przekracza 10 lat, zostanie najprawdopodobniej skrócony do 2 lat.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

 

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Najtańszy leasing samochodów używanych - Poznaj korzystną ofertę Fi Finance Polska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, Fi Finance Polska oferuje najtańszy leasing samochodów używanych na rynku. Nasza firma zdaje sobie sprawę, że ekonomiczne aspekty są kluczowe dla wielu osób i firm, dlatego stworzyliśmy atrakcyjne warunki współpracy. Dzięki nam zyskasz dostęp do taniego finansowania, a jednocześnie utrzymasz zdrowy bilans finansowy.

Nie jest tajemnicą, że oferty na leasing używanych aut różnią się pomiędzy firmami leasingowymi. Istotne jest aby znać nie tylko ich ofertę cenową ale i procedury. Warto skorzystać z takiej która objęta jest procedurą uproszczoną, bez zbędnych formalności zawiązanych z wypełnianiem wniosków leasingowych i przedstawiania dokumentów finansowych, a także wymogu kosztownej i czasochłonnej procedury wyceny pojazdu przez rzeczoznawcę. Dlatego najtańszy leasing samochodów powinien być również elastyczny oraz dawać szansę bardzo szybkiej i sprawnej akceptacji leasingowej.

Leasing aut używanych dla osób prywatnych

Dla osób prywatnych, poszukujących nie tylko efektywnego, ale również przystępnego cenowo rozwiązania, leasing aut używanych dla osób prywatnych może okazać się strzałem w dziesiątkę. W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę firm leasingowych oferujących taką formę finansowania.

Leasing aut używanych dla osób prywatnych stał się powszechną alternatywą dla kredytu. Po pierwsze jest on nieco tańszy. Po drugie bardziej dostępny, ponieważ objęty uproszczoną procedurą analizy kredytowej. Leasingobiorca nie musi spełniać restrykcyjnych wymogów obliczania zdolności kredytowej stosownych przez banki. Często analiza kredytowa oparta jest wyłącznie na historii kredytowej w bazach takich jak BIK.

Leasing aut używanych dla firm

Firmy, starając się optymalizować swoje wydatki, coraz częściej zwracają uwagę na korzyści płynące z oferty na leasing aut używanych. Nasza oferta skierowana jest także do przedsiębiorców, którzy chcą efektywnie zarządzać flotą firmowych pojazdów. Nasz leasing aut używanych dla firm to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, ale również profesjonalna obsługa, abyś mógł skoncentrować się na rozwoju swojej działalności. Doradca z FI Finance Polska chętnie wyjaśni wpływ leasingu na finanse twojej firmy oraz zaproponuje właściwą strukturę finansowania. Jest to istotna rzecz, z której często nasi klienci nie zdawali sobie sprawy. Ubiegając się o leasing aut używanych warto skontaktować się z FI Finance Polska.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub