Skip to main content
Dots

Wynajem samochodów długoterminowy to coraz bardziej popularna forma korzystania z samochodów. Dzięki niemu, zarówno osoby prywatne, jak i firmy, mogą korzystać z nowych lub używanych samochodów na atrakcyjnych warunkach, bez konieczności ich kupowania. Zapraszamy do skorzystania z oferty na najem długoterminowy auta za pośrednictwem FI Finance Polska oraz do kontaktu z naszą firmą. Nasz przedstawiciel zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie i wyjaśni czy wynajem długoterminowy samochodów jest właśnie dla Ciebie i porówna ofertę z leasingiem operacyjnym.

Czy opłaca się wynajem długoterminowy aut?

Decyzja o tym czy zdecydować się wynajem długoterminowy auta zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji. Dla osób, które cenią sobie komfort związany ze stałą, niezmienną ratą i nie chcą martwić  się o serwis, ubezpieczenie oraz chcą mieć z głowy problem z późniejszą odsprzedażą samochodu, wynajem długoterminowy auta może być idealnym rozwiązaniem. Jest to również dobre rozwiązanie dla dużych firm, gdyż wynajem auta długoterminowy pozwala na optymalizację kosztów i zwiększenie efektywności floty poprzez ograniczenie kosztów związanych z obsługą serwisową oraz brakiem konieczności późniejszej sprzedaży wycofywanych z użytku pojazdów.

Wynajem długoterminowy samochodów nie jest jednak rozwianiem dla osób intensywnie eksploatujących auto i robiących duże przebiegi. Oferty na wynajem długoterminowy aut z dużym przebiegiem są mało konkurencyjne z leasingiem, a wynajmujący zapłaci dodatkową karę za każdy kilometr przebiegu przekraczający określony w umowie limit. Zostanie również zobowiązany do porycia kosztów usunięcia wszelkich ponadnormatywnych uszkodzeń pojazdu, co w rezultacie może okazać się dla niego bardzo kosztowne.

Dots

Na czym polega wynajem długoterminowy samochodów?

Wynajem długoterminowy samochodów to usługa, która pozwala na korzystanie z samochodu przez określony czas, zazwyczaj od 2 do 4 lat, rzadziej na 60 miesięcy. W ramach umowy na wynajem samochodu długoterminowy, klient płaci stałą miesięczną opłatę, która może, ale nie musi, pokrywać wszystkie koszty użytkowania samochodu. Może to być składka ubezpieczeniowa OC, AC, NNW i Assistance na cały okres najmu, koszty serwisu (podstawowe takie jak przeglądy gwarancyjne lub rozszerzone o serwis wszystkich części nieobjętych gwarancja producenta), koszt zakupu i wymiany opon. Po zakończeniu umowy, samochód jest zwracany, a klient może zdecydować się na wynajem nowego modelu. Wynajem długoterminowy auta posiada również opcję odkupu pojazdu przez użytkownika, ale z uwagi na wysoką wartość wykupu jest najczęściej zwracany do dealera lub firmy leasingowej.

Najtańszy wynajem długoterminowy - przygotujemy najlepszą ofertę dla Ciebie

Nasza firma oferuje prawdopodobnie najtańszy wynajem długoterminowy na rynku. Dzięki szerokiej ofercie kilku firm leasingowych, jesteśmy w stanie porównać różne kalkulacje i przygotować ofertę najlepszą na rynku. Oferujemy wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, jak i dla firm. Pomożemy w wynajmie pojazdów nowych, ale możemy zaoferować wynajem długoterminowy aut używanych, o ile zostaną one kupione od autoryzowanego sprzedawcy, np. dealera  i są krajowe.

Atrakcyjność ofert na wynajem aut długoterminowy w różnych firmach leasingowych jest bardzo zmienna. Zależy głównie od stosowanych na obecną chwilę poziomów wartości końcowej. Pamiętajmy, że im wyższa wartość końcowa, tym niższa rata najmu. Spłacamy bowiem mniej, a leasingodawca decyduje się na odkup pojazdu po wyższej cenie.

Dots

Jakie auta możesz wynająć?

W naszej ofercie znajdziesz wynajem długoterminowy samochodów na pojazdy wszystkich marek i modeli. Bez względu na to, czy szukasz małego miejskiego samochodu, auta dostawczego czy luksusowej limuzyny, u nas znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów używanych, które są regularnie serwisowane i utrzymane w doskonałym stanie technicznym.

Wynajem długoterminowy aut to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują samochodu na dłuższy czas. Dzięki niemu, można korzystać z samochodu bez konieczności jego kupowania i ponoszenia kosztów związanych z jego utrzymaniem, a miesięczne koszty najmu są niższe niż standardowego leasingu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajem aut długoterminowy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci cieszyć się komfortem jazdy samochodem, bez konieczności jego kupowania. Może, wynajem długoterminowy samochodu jest właśnie dla ciebie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub