Skip to main content

Dzięki współpracy z siecią dealerów na terenie całej Polski oferujemy sprzedaż nowych samochodów praktycznie każdej marki. Dzięki dużej ilości zamówień samochodów ceny aut dla klientów FI Finance Polska są najczęściej dużo niższe niż standardowo oferowane w autoryzowanych salonach. Wystarczy, że prześlesz nam kompletną konfigurację wybranego auta, a my najpóźniej w ciągu dwóch dni zaproponujemy Ci cenę, za którą możesz kupić auto. Możemy również wyszukać pojazdy dostępne od ręki w kraju i zagranicą finalizując sprzedaż nowych samochodów w Polsce z bardzo konkurencyjnym leasingiem. Auto jest zamawiane i gotowe do odbioru u dealera zgodnie z okresem produkcji lub dostarczane pod wskazany przez naszych klientów adres. Dysponujemy również gamą używanych samochodów osobowych których wiek nie przekracza dwóch lat.

* FI Finance Polska nie jest autoryzowanym dealerem i jedynie pośredniczy w transakcji sprzedaży nowych samochodów.

Jak wygląda sprzedaż nowych aut w Fi Finance Polska

W świetle dynamicznych zmian na rynku samochodowym, FI Finance Polska stawia sobie za cel dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, by sprzedaż nowych samochodów sprostała oczekiwaniom współczesnych kierowców. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do finansowania, lecz obejmuje także udział w procesie zamawiania i zakupu nowego pojazdu. Pamiętajmy, że FI Finance nie jest autoryzowanym dealerem i jedynie pośredniczy, wspomaga sprzedaż nowych aut w Polsce.

Sprzedaż nowych samochodów w Polsce 2023 nie zawsze realizowana jest na przejrzystych i rynkowych warunkach. Istnieje wiele firm reklamujących się w popularnych serwisach ogłoszeniowych do sprzedaży aut. Proponują one niewiarygodnie niską cenę auta, ale uzależniają zakup pojazdu od bardzo drogiego finansowania. W rezultacie nieświadomy klient, korzystając z wątpliwej okazji, przepłaca. Dlatego warto skorzystać z oferty FI Finance Polska, finalizując zakup z bardzo wysokim rabatem oraz tanią ofertą finansowania.

Przyglądamy się współczesnym trendom, dostosowując sprzedaż nowych aut do oczekiwań klientów. Czym wyróżnia się sprzedaż aut z FI Finance Polska? W naszej ofercie posiadamy fabrycznie nowe pojazdy, a sprzedaż nowych samochodów w Polsce to dla nas chleb powszedni. Oferta rabatowa dotyczy głównie marek premium takich jak Audi, BMW czy Mercedes-Benz, ale również Toyota, Nissan, Ford, Volkswagen, Skoda oraz Seat. Niektóre marki nie oferują wysokich rabatów. Kierują się również zasadą, im tańsze auto, tym mniejsza skłonność do przyznawania rabatów.

Jak to działa? Konfiguratory pojazdów osobowych są dostępne bezpośrednio na stronach internetowych wszystkich marek. Wystarczy, że prześlesz nam kompletną konfigurację wybranego auta, a my najpóźniej w ciągu dwóch dni zaproponujemy Ci cenę, za którą możesz kupić auto za naszym pośrednictwem. Następnie nowe auta na sprzedaż są zamawiane, a zakup finalizowany po wyprodukowaniu samochodu.

Dots

Nowe auta na sprzedaż — wybierz wymarzony model samochodu w atrakcyjnej cenie

Marzysz o nowym aucie? Odkryj bogatą ofertę najnowszych modeli samochodów dostępnych w atrakcyjnych cenach. Sprzedaż nowych samochodów w Polsce 2023 roku za pośrednictwem FI Finance Polska gwarantuje nie tylko różnorodność marek i modeli, ale również korzystne warunki zakupu, które sprawią, że spełnienie Twoich motoryzacyjnych marzeń stanie się jeszcze bardziej dostępne. Znajdź swoje wymarzone auto w jednym miejscu i ciesz się nie tylko komfortem jazdy, ale również wyjątkowymi korzyściami, jakie proponujemy dla naszych klientów. Odkryj, dlaczego wybór nowego samochodu z naszej oferty to gwarancja satysfakcji na wielu poziomach.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub