Skip to main content
Dots

O nas

Poznaj nas i nasze możliwości

Grupa FI Finance Polska specjalizuje się w finansowaniu transportu, autobusów oraz maszyn i urządzeń. Współpracujemy siecią dostawców ciągników siodłowych, autobusów jak również autoryzowanymi dealerami aut osobowych.

Działamy na zasadach przedstawicielstwa największych firm leasingowych w Polsce, dzięki czemu nasza oferta jest niezwykle elastyczna. Nie ograniczamy się do przedstawiania naszym klientom oferty jednego „najlepszego” leasingu. Zawsze wyjaśniamy różnice w warunkach proponowanych przez towarzystwa leasingowe.

Dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sfinansować praktycznie każdy pojazd bez względu na wiek czy pochodzenie. Nasza oferta nie ogranicza się do standardowych rozwiązań. Posiadamy rozwiązania dla startupów, spółek z kapitałem zagranicznym i takich ze słabymi wynikami finansowymi.

Firmom transportowym oferujemy preferencyjne warunki ubezpieczenia komunikacyjnego pomagające znacznie obniżyć wysokość składki na cały posiadany tabor. Ponieważ ubezpieczenie to jeden z głównych kosztów finansowania, warunki naszego leasingu stały się jeszcze bardziej konkurencyjne.

Nasza historia

Firma powstała w kwietniu 2013 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza z siedzibą w Warszawie w oparciu o doświadczenie leasingowe właściciela Pawła Makarewicza. Szybko rozwinęła się, poszerzając działalność o placówki w Białej Podlaskiej, Bielsko-Białej czy Radomiu. Obecnie posiadamy ponad 10 przedstawicielstw na terenie całej Polski.

Działalność firmy nie ogranicza się jedynie do sprzedaży usług finansowych. We współpracy z importerem autobusów Bus Trans Technik Sp. z o.o. wdrożyliśmy fabryczny leasing, negocjowany pod kątem finansowania autobusów, pod nazwą Otokar Leasing. Nasze działania zostały w 2018 roku uhonorowane tytułem Rynkowego Lidera Innowacji. Wyróżnienie przyznawane jest przez Redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. We wcześniejszych edycjach w gronie laureatów znalazły się takie firmy jak Polpharma, Apator, Proama, Lotos Asfalt czy Rafako.

Skala prowadzonej działalności wymagała otworzenia nowej spółki działającej pod nazwą Grupa FI Finance Polska sp z o.o. zrzeszającej ambitnych i doświadczonych doradców leasingowych. Obecnie spółka jest jednym z największych przedstawicielstw najpoważniejszych firm leasingowych w Polsce.

Zobacz nasze wyróżnienia i osiągnięcia.

Z życia Fi Finance

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub