Wróć do aktualności
Drużyna Fi&Fit w Runmagddon Dots

RUNMAGEDDON — Pokonując ograniczenia

Autor: Paweł Makarewicz 1 lipca 2021 Szacowany czas czytania: 4 minuty Kategorie: Z życia firmy

Każdy z nas ma swoje ograniczenia, zarówno te fizyczne jak i mentalne. Warto przyjrzeć się im z bliska i znaleźć sposób, aby je pokonać, dostarczając sobie możliwości na rozwój i nowe doświadczenia. Jako firma, która dba o zdrowy styl życia i świadome podejście do kultury zdrowego organizmu, postanowiliśmy w sposób praktyczny pokonać nasze ograniczenia, podejmując wyzwanie uczestnictwa w ekstremalnym wydarzeniu sportowym w Polsce, jakim jest Runmageddon. To bieg z przeszkodami, w którym można dosłownie zanurzyć się w swoich słabościach, ale dzięki sile i wytrwałości, wynurzyć w chmurze chwały i dumy z pokonanych barier, zwłaszcza tych mentalnych.

W drużynie siła!

FI&FIT – nasza drużyna o nazwie odzwierciedlającej filozofię firmy promowaną wspólnie z Mariuszem Bernatem — właścicielem marki Eco&Fit, składała się z samych wytrwałych, ambitnych i głodnych zwycięstwa członków: właścicieli dwóch prężnie rozwijających się firm transportowych — Marka Jakubiuka oraz Stanisława Kaczora — naszych długoletnich partnerów biznesowych, specjalisty e-commerce i dogłębnego znawcy naszego kalkulatora leasingowego — Patryka Talarka z firmy Epageo, Pracowników FI Finance Polska, wyżej wspomnianego Mariusza Bernata, a także z naszych Klientów i Rodzin. Trasa, jaką mieliśmy do pokonania, liczyła 6 km i zawierała 30 przeszkód do pokonania. Niektóre z nich przysparzały o prawdziwie gęsią skórkę niczym podczas oglądania horroru w wieku 13 lat, niemniej jednak wszyscy nasi Zawodnicy ukończyli maraton, osiągając bardzo dobry czas i zdobywając medale dla upamiętnienia tej historycznej chwili i tych ogromnych emocji. Jesteśmy dumni z każdego Zawodnika, a zwłaszcza ze wspólnego celu, który osiągnęliśmy jako Drużyna. Grupa FI Finance Polska skupia ludzi o podobnych wartościach, co było widoczne podczas szaleńczych przepraw w błocie, kiedy niejedna noga się powinęła, ale… przed całkowitym upadkiem uchroniła inna pomocna dłoń. Tak właśnie, jako firma, rozumiemy pracę zespołową, kiedy jedna osoba jest pomocna drugiej i buduje relacje oparte na zaufaniu. W takim zespole można osiągać najlepsze rezultaty, czego przykładem jest właśnie nasza firma FI Finance Polska.

A po zawodach?

Po wyczerpującym energetycznie i duchowo maratonie udaliśmy się wszyscy do restauracji Jeffs na waraszawskich Polach Mokotowskich, aby odzyskać utracone w nadludzkim wysiłku fizycznym kalorie. To był czas na złapanie oddechu, przyjrzenie się z dystansu naszemu wspólnemu sukcesowi, ale i na przedyskutowanie naszych błędów i technik do poprawy, aby podczas następnego wydarzenia wkroczyć do akcji na pełnej petardzie, bez powielania błędów przeszłości 🙂 A następny maraton, w którym ponownie się zjawimy, tym razem z większą ekipą, odbędzie się już w 2 października 2021 w Warszawie, dlatego już teraz podchodzimy do sprawy bardzo poważnie, jeszcze bardziej wzmacniając nasze zdrowe nawyki i styl życia, aby poprawić kondycję i podnieść wydolność organizmu. Z tej okazji wszyscy nasi Klienci mogą skorzystać ze zniżki na stronie https://ecoandfit.pl/, wystarczy znać hasło: FI&FIT, jak nasza niezapomniana Dream Team w maratonie Runmageddon! Z tą zniżką można kupić produkty w 100% pochodzenia naturalnego, dzięki którym odbudujesz swoją energię, zredukujesz tkankę tłuszczową, zbudujesz masę mięśniową, poprawisz stan skóry, kości a przede wszystkim samopoczucia, co jest bardzo istotne dla przyszłych uczestników wyścigu Runmageddon. Zapraszamy do zapisywania się do naszej grupy! Dołączając do nas, otrzymasz zniżkę 40 zł na kolejny bieg. Tworząc jedną drużynę z takim zespołem jak nasz, otrzymujesz gwarancję nie tylko świetnej zabawy, ale także wsparcia, życzliwości i prawdziwej energii power team, która przyniesie Ci ogrom satysfakcji i fantastycznych wspomnień.

Wnioski

Runmageddon wyzwolił w nas głód prawdziwych emocji, doświadczania przeżyć ekstremalnych, niecodziennych, niepospolitych. Uświadomił nam, jak bardzo ożywcze dla ciała i ducha jest doznanie takich emocji, które motywują jeszcze bardziej do dawania z siebie 150% w każdym podejmowanym działaniu. Na szczęście, nie tylko udział w Runmageddonie może dostarczać niezapomnianych emocji — znajdziesz je również podczas używania naszego kalkulatora leasingowego, który udowodni Ci, że samochód Twoich marzeń jest w zasięgu Twoich możliwości. Emocje są ważne, nie zwlekaj.

Runmageddon 2021 Warszawa

Ostatnie wpisy: