Skip to main content
Dots

Leasing sprzętu komputerowego to coraz popularniejsze rozwiązanie w biznesowym świecie. Pozwala ono na elastyczne korzystanie z nowoczesnej technologii bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów inwestycyjnych. W jaki sposób leasing sprzętu IT może napędzić Twój biznes oraz dlaczego warto zwrócić uwagę na leasing IT od FI Finance Polska?

Leasing sprzętu komputerowego: Od laptopów do serwerów

Leasing IT obejmuje szeroki zakres urządzeń, począwszy od laptopów i komputerów stacjonarnych, aż po serwery i czy specjalistyczne oprogramowanie.

Leasing sprzętu komputerowego obejmuje przedmioty IT o stosunkowo niewielkiej wartości, do kilku tysięcy złotych jak i bardzo drogie, których wartość to często setki tysięcy złotych. Wnioski leasingowe na pojedyncze jednostki IT najczęściej rozpatrywane są w procedurze uproszczonej na podstawie scoring BIK leasingobiorcy. Decyzja leasingowa wydawane jest od ręki, a umowa leasingu w najbardziej zaawansowanych technologicznie firmach leasingowych podpisywana zdalnie.

Za pośrednictwem FI Finance Polska otrzymasz leasing sprzętu komputerowego:

  • z niskim udziałem własnym od 5%
  • na krótki, nawet dwuletni okres leasingu, maksymalnie do pięciu lat finansowania
  • na procedurze uproszczonej z możliwością uzyskania akceptacji w kilka godzin
  • bez konieczności czasochłonnego wypełniania wniosków leasingowych
  • w złotówkach lub w walucie obcej
  • na przedmioty o niewielkiej oraz wysokiej wartości
  • z możliwością finansowania oprogramowania
  • zdalne podpisanie umowy leasingu w przypadku posiadania podpisu kwalifikowanego.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

 

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Leasing IT z Fi Finance Polska: Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

FI Finance Polska to partner w wielu dziedzinach, między innymi leasingu IT. Nasza oferta skupia się na potrzebach klienta, oferując konkurencyjne warunki na leasing sprzętu IT w oparciu o współpracę z wieloma towarzystwami leasingowymi oraz dobrą znajomość rynku. Warto zwrócić uwagę na FI Finance Polska, jeśli szukasz profesjonalnego partnera na leasing sprzętu komputerowego. Nasza firma zawsze stawia na satysfakcję klienta i dostarcza kompleksowe rozwiązania, które przyspieszą rozwój Twojego biznesu.

Jak leasing sprzętu IT może napędzić Twój biznes?

Leasing sprzętu IT otwiera drzwi do nowoczesności i efektywności w prowadzeniu biznesu. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorcy mogą korzystać z najnowocześniejszych urządzeń, nie obciążając jednorazowo budżetu firmy. Elastyczne warunki leasingu pozwalają na dopasowanie sprzętu do bieżących potrzeb oraz uniknięcie ryzyka utraty wartości technologicznej, która ma miejsce w przypadku zakupu sprzętu za gotówkę.

Leasing sprzętu IT to także obniżenie ryzyka związanego z przestarzałą technologią. W miarę postępu technologicznego, sprzęt komputerowy szybko traci na wartości i wydajności. Leasing IT umożliwia regularną aktualizację sprzętu, zapewniając firmie dostęp do najnowszych rozwiązań, co z kolei może znacząco zwiększyć wydajność i konkurencyjność biznesu.

Rozważając leasing sprzętu IT warto skorzystać z usług wyspecjalizowanej firmy jak FI Finance Polska, z którą współpracują największe firmy leasingowe w Polsce. Pozwoli to na uzyskanie najtańszej oferty na rynku oraz sprawną i szybką akceptację wniosku leasingowego. Leasing sprzętu komputerowego często finalizujemy w jeden dzień.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub