Skip to main content
Dots

Posiadanie własnego samochodu to marzenie wielu z nas. Komfort podróżowania, niezależność i swoboda wyboru tras – to tylko kilka z wielu zalet, jakie niesie ze sobą posiadanie własnego pojazdu. Jednakże często napotykamy na przeszkodę w postaci wysokich kosztów zakupu auta. Właśnie dlatego coraz więcej osób zaczyna zwracać swoją uwagę w kierunku leasingu samochodów osobowych. Przekonaj się, dlaczego leasing aut osobowych może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Leasing aut osobowych – kompleksowa obsługa i wsparcie na każdym etapie!

Współczesny rynek samochodowy oferuje nam wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich jest leasing samochodów, który stał się alternatywą dla tradycyjnego zakupu pojazdu. Co takiego ma do zaoferowania finansowanie samochodu? Oprócz niezaprzeczalnych korzyści podatkowych leasing aut osobowych to również dodatkowe korzyści związane z możliwością uzyskania dodatkowego rabatu na samochód oraz produktów dodatkowych często nieosiągalnych przy zakupie gotówkowym.

Wybierając leasing samochodu osobowego, możesz skorzystać z pakietu usług towarzyszących. Firma leasingowa z pewnością zaproponuje ubezpieczenie GAP, którego zalety opisaliśmy w odrębnym artykule (Co to jest GAP w leasingu) oraz dodatkowe usługi typu karta paliwowa z przedpłaconym limitem czy zniżki w wybranej grupie autoryzowanych serwisów.

Część firm leasingowych posiada w ofercie finansowanie samochodu z możliwością ubezpieczenia pojazdu od wartości netto, z gwarancją dopłaty VAT w przypadku szkody, gdy zwyczajowo pojazdy osobowe ubezpieczamy od wartości brutto. Takie rozwiązanie to coroczne oszczędności na składce ubezpieczeniowej w całym okresie leasingu. Pamiętajmy, że nasz leasing samochodu osobowego to nie tylko raty, ale i koszty dodatkowe związane np. z ubezpieczeniem.

Dots

Leasing samochodów osobowych z ofertą na miarę Twoich potrzeb!

Czym wyróżnia się leasing samochodów osobowych? Indywidualnością. Każdy klient ma swoje preferencje, potrzeby i możliwości finansowe. Ważne, aby oferta leasingu samochodów osobowych uwzględniała indywidualne warunki każdego zainteresowanego. Warto dostosować warunki umowy do aktualnych przepisów tak, aby zmaksymalizować korzyści podatkowe. Leasing samochodów osobowych pozwala dostosować parametry umowy w taki sposób, aby rata leasingu kształtowała się na poziomie pożądanym przez leasingobiorcę. Zwiększając udział własny lub wartość wykupu jesteśmy w stanie mocno obniżyć ratę w stosunku do standardowych (wyjściowych) warunków umowy.

Nieważne, czy jesteś przedsiębiorcą potrzebującym samochodu służbowego, czy prywatną osobą planującą wymianę auta na nowsze – oferta leasingu samochodów osobowych jest elastyczna i dostosowana do Twoich oczekiwań. Możesz wybrać okres trwania umowy oraz pozostałe parametry, dodatkowe ubezpieczenia, tak aby wysokość raty leasingu była komfortowa dla Twojego portfela.

Oferta leasingu samochodów osobowych – oferujemy różnorodność opcji finansowania!

Finansowanie samochodu może być skomplikowanym tematem, jednak leasing samochodów osobowych stawia przede wszystkim na prostotę i elastyczność. Oferta leasingu samochodów osobowych obejmuje różnorodność opcji. Pamiętaj, że masz do wyboru wiele wariantów.

 

Dzięki różnorodności opcji, leasing aut osobowych staje się dostępny dla wielu osób. Osoby decydujące się na leasing samochodów osobowych najczęściej wybierają najbardziej popularny w Polsce leasing operacyjny. Pozwala on spłacać auto w dogodnych ratach, a po zakończeniu umowy, stajesz się jego właścicielem za wartość wykupu.

 

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

 

Kalkulator leasingowy Dots

Leasing samochodu osobowego – Twoje nowe auto jest bliżej, niż myślisz!

Leasing samochodów osobowych to obecnie bardzo popularne rozwiązanie. Wraz z informatyzacją firm leasingowych stało się ono ogólnodostępne z uwagi na uproszczone procedury leasingowe. W większości przypadków finansowanie samochodu zostanie przyznane bez dokumentów finansowych jedynie w oparciu o pozytywną historię w BIK. Dzięki różnorodności opcji i produktów dodatkowych, leasing aut osobowych staje się atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego zakupu pojazdu.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub