Skip to main content
Dots

Gospodarstwo rolne wymaga ogromnych nakładów finansowych od przedsiębiorcy. Leasing maszyn rolniczych natomiast pozwoli Ci rozwijać swoje przedsiębiorstwo, bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu nowych pojazdów, które mogłyby zbytnio nadszarpnąć budżet firmy. Jest to także doskonałe rozwiązanie w momencie, gdy nie masz wystarczającej zdolności kredytowej lub gdy zwyczajnie zależy Ci na rozłożeniu płatności w czasie.

Oferujemy leasingi dla nowych firm oraz działalności istniejących od dłuższego czasu. Współpracując z nami, nie tylko unikniesz skomplikowanych i długotrwałych procesów, ale też zapewnisz swojej firmie optymalne możliwości do rozwoju. Spłata regularnej i stałej raty leasingu umożliwi Ci optymalizację podatków oraz dokładne zaplanowanie bieżących wydatków, a co za tym idzie – przeznaczenie ewentualnych nadwyżek finansowych na inne inwestycje.

Dlaczego warto zdecydować się na leasing maszyn rolniczych w naszej firmie?

Ponad dziesięć lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół ekspertów oraz doskonała znajomość rynku to tylko kilka z wielu atutów naszej firmy. Grupa FI Finance Polska Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w branży, którego specjalnością jest leasing operacyjny urządzeń i maszyn produkcyjnych, budowlanych oraz rolniczych do firmy. Stworzona przez nas oferta leasingu maszyn rolniczych to przede wszystkim możliwość dynamizacji rozwoju działalności gospodarczej prowadzonej przez naszych Klientów poprzez modernizację parku technologicznego lub taboru transportowego.

Co więcej, bazując na najwyższych standardach, finansujemy większość urządzeń do Twojej firmy, niezależnie od ich wartości. Oferujemy urządzenia i maszyny:

  • produkcyjne,
  • budowlane,
  • rolnicze.

Takie rozwiązanie pozwala na rozłożenie kosztów spłaty na dłuższy okres i eliminuje konieczność zadłużenia się w celu natychmiastowego uregulowania należności. Z tego powodu warunki umowy leasingu maszyn rolniczych zawsze dostosowujemy do zapisów zawartych w umowie sprzedaży, które są często indywidualnie negocjowane przez dostawcę.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

 

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Oferta naszego leasingu maszyn rolniczych

Pragniemy zapewnić naszym Kontrahentom atrakcyjną ofertę dostosowaną do ich potrzeb, dlatego we współpracy z Klientami wdrażamy innowacyjne rozwiązania, takie jak:

  • niski udział własny,
  • leasing opierający się na płatnościach dzielonych uzależnionych od etapu inwestycji,
  • okres leasingu do 10 lat,
  • stałą lub zmienną stopę,
  • leasing w PLN lub denominowany w EUR,
  • równe lub sezonowe raty.

Co więcej, często udzielany leasingu maszyn rolniczych opierającego się na uproszczonych procedurach, co znacznie przyspiesza cały proces i czyni go jeszcze atrakcyjniejszym dla leasingobiorcy. Posiadamy w ofercie leasing z gwarancją natychmiastowego zwrotu. Dzięki temu, w odróżnieniu od standardowego leasingu operacyjnego, Klient ma prawo zwrócić finansowane auto w każdym momencie trwania umowy leasingu bez dodatkowych opłat.

Masz pytania? Zadzwoń do nas.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub