Skip to main content
Dots

Coraz więcej osób rozważa leasing samochodów elektrycznych jako atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych pojazdów spalinowych. W dzisiejszym świecie, gdzie troska o środowisko staje się coraz istotniejsza, samochody elektryczne stają się nie tylko ekonomicznym wyborem, ale także ekologicznym. Leasing samochodu elektrycznego niesie ze sobą dużo korzyści dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę FI Finance Polska.

Z naszą pomocą samochód elektryczny w leasingu otrzymasz w oparciu o procedurę uproszczoną leasingu, bez zbędnych formalności, nawet w jeden dzień. Finansujemy pojazdy nowe i używane wszystkich marek, z niskim udziałem własnym. Okres leasingu dostosowujemy do potrzeb naszych klientów, podobnie jak poziom wykupu, który może być zarówno niski jak i bardzo wysoki.

Leasing samochodu elektrycznego - co zyskujesz?

Leasing samochodów elektrycznych to nie tylko sposób na uniknięcie dużego wydatku na zakup pojazdu, ale także szereg innych korzyści. Koszty związane z eksploatacją samochodu elektrycznego są stosunkowo niskie, a jedną z dodatkowych zalet jest fakt, że samochody elektryczne są bardziej przyjazne dla środowiska w porównaniu do tradycyjnych pojazdów spalinowych.

Po drugie, leasing aut elektrycznych przynosi korzyści finansowe. Wiele krajów oferuje ulgi podatkowe lub dotacje dla użytkowników pojazdów elektrycznych, co może przynieść dodatkowe oszczędności. Finansując samochody elektryczne, leasing to narzędzie pozwalające na refundację z programu Mój Elektryk. Dotacja uzależniona jest od ceny, jaką ma samochód elektryczny w leasingu, a w przypadku podmiotów niebędących osobami fizycznymi również deklarowanego przebiegu auta. Dopłata waha się w przedziale od 18 750 zł do 27 000, a leasing aut elektrycznych dostawczych nawet do 70 000 zł.

Uzyskanie dopłaty z programu Mój Elektryk staje się bardzo proste, o ile składamy wniosek na leasing samochodów elektrycznych za pośrednictwem naszej firmy. Skomplikowane procedury związane z uzyskaniem dotacji pozostają po stronie eksperta z FI Finance Polska. I to wszystko bezpłatnie, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

 

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Dlaczego warto wziąć leasing na samochód elektryczny z FI Finance Polska?

FI Finance Polska to jedno z największych przedstawicielstw firm leasingowych w Polsce, które zdobywa zaufanie klientów dzięki transparentnym warunkom i profesjonalnej obsłudze. Wybierając leasing samochodu elektrycznego z FI Finance Polska, masz zapewnioną tanią ofertę finansowania, szybką decyzję oraz korzyści ze sprawnie załatwionej dotacji mój elektryk.

Z naszej strony, jeśli chodzi o samochody elektryczne, leasing jest elastyczny i dopasowany do Ciebie! Auto możesz odebrać od dealera jeszcze przed uzyskaniem dotacji, a po jej wpływie na Twoje konto elastycznie zwiększyć kolejną ratę leasingu obniżając jego koszty. Uzyskaną dotację możesz przeznaczyć również na dowolny inny cel.

Ponadto, FI Finance Polska wspiera klientów na każdym etapie procesu leasingowego, zapewniając profesjonalną obsługę oraz doradztwo leasingowe w doborze najkorzystniejszej oferty. Nasz priorytet to zadowolenie klienta i dostarczenie mu rozwiązania, które spełni jego oczekiwania.

Warto więc rozważyć leasing na samochód elektryczny z FI Finance Polska jako ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla Twoich potrzeb mobilnościowych. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie leasingu na samochód elektryczny.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub