Skip to main content
Dots

Leasing autobusów to niezwykle opłacalna alternatywa dla najmu lub zakupu pojazdu na własność i polecana jest wszystkim firmom, które w swojej działalności wykorzystują tego typu pojazdy. Dzięki temu nie musisz przechodzić przez skomplikowane procedury podczas brania kredytu ani narażać się na bardzo duży jednorazowy wydatek podczas zakupu. Leasing autobusów wiąże się wyłącznie ze stałą ratą uiszczaną co miesiąc oraz niewielkim wkładem własnym na początku, który nie nadszarpnie mocno budżetu Twojej firmy. Dzięki temu będziesz mógł rozsądnie zarządzać jej finansami i przeznaczyć je na ważniejsze inwestycje.

Leasing autobusów i autokarów - Dla kogo?

Leasing autobusów to rozwiązanie polecane zarówno dla przedsiębiorstw oferujących usługi przewozowe, jak i firm, które potrzebują autokarów np. do przewozu swoich pracowników. Dzięki wieloletniej współpracy z importerem autobusów i autokarów Otokar oraz innymi liczącymi się w Polsce dystrybutorami tego typu pojazdów nasza firma szybko stała się ekspertem proponującym negocjowane programy leasingu na finansowanie autobusów. Za nasze produkty w 2018 roku otrzymaliśmy godło Lidera Innowacyjności przyznawanego przez redakcję Gazety Prawnej. Mówiąc krótko, leasing autobusów to nasza specjalność.

Dots

Ile kosztuje leasing autobusu? Dlaczego warto się zdecydować?

Jeśli chcesz w prosty sposób dokonać optymalizacji podatkowej, leasing autobusów w naszej firmie może Ci w tym pomóc. Kwotę spłacanych rat możesz bowiem zaliczyć do kosztów uzyskania przychodów, a więc odliczyć od podatku dochodowego. Rozwiązanie to pozwoli Ci także nabyć potrzebny pojazd nawet w przypadku braku zdolności kredytowej oraz bez zamrażania dużej części kapitału.

Spośród naszych innowacyjnych rozwiązań warto wymienić:

  • udział własny od 3%,
  • okres leasingu do 6 lat z wykupem nawet 16% na koniec okresu leasingu,
  • raty równe lub sezonowe, brak ponoszonych opłat za zmiany harmonogramu w trakcie umowy leasingu,
  • leasing zawsze z najtańszym na rynku ubezpieczeniem komunikacyjnym (możliwość sfinansowania w leasingu swojej własnej polisy flotowej),
  • leasing w PLN lub denominowany w EUR,
  • leasing z godłem Lidera Innowacyjności,
  • rabaty na nowe i używane autobusy z naszej oferty.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje leasing autobusu, możesz skorzystać z naszego kalkulatora leasingowego.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots

Leasing autobusów używanych i nowych w Fi Finance Polska

Naszym klientom proponujemy wybór leasingu autobusów z ratami sezonowymi lub wysokim wykupem na koniec okresu finansowania. Takie rozwiązania pozwalają na znaczne obniżenie miesięcznych obciążeń i umożliwiają jeszcze lepsze zarządzanie budżetem firmy. Rozłożenie kosztów w czasie oraz możliwość ich dokładnego przewidzenia jest bardzo korzystne szczególnie w przypadku nowo otwartych przedsiębiorstw, które nie wykazują jeszcze wysokich dochodów.

Wiemy też, że większość firm transportowych posiada własne ubezpieczenie flotowe, które jest znacznie tańsze niż to oferowane przez firmy leasingowe. Jako jedni z nielicznych umożliwiamy sfinansowanie Twojej polisy w ratach leasingu, dzięki czemu nie będziesz musiał płacić więcej. Zapraszamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego oraz korzystania z naszego kalkulatora leasingu autobusów, który pomoże Ci wyliczyć wysokość miesięcznej raty.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub