Skip to main content
Dots

Kalkulator leasingowy Fi Finance Polska - poznaj nasze narzędzie

Wszystkim Klientom Grupy FI Finance Polska udostępniamy kalkulator leasingowy online. Dzięki niemu szybko i wygodnie sprawdzisz wysokość kosztów wynikających z zawarcia umowy leasingu na używany samochód osobowy lub ciężarowy, a także wybrany pojazd rolniczy. Korzystanie z naszego kalkulatora leasingu jest bardzo proste i intuicyjne – wystarczy wpisać do formularza wymagane dane, aby uzyskać dokładne obliczenia. Dzięki temu porównasz naszą kwotę leasingu z innymi ofertami i szybko podejmiesz decyzję, czy jest ona dla Ciebie wystarczająco atrakcyjna.

Czym wyróżnia się nasza firma?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, zapewniamy:

  • umowy na korzystnych warunkach współpracy,
  • niski udział własny (w niektórych przypadkach zaczynający się już od 1%),
  • możliwość wykupu pojazdu,
  • preferencyjne stawki ubezpieczenia,
  • możliwość natychmiastowego rozwiązania umowy.

Ponadto obsługujemy nie tylko przedsiębiorstwa działające na rynku od wielu lat. Oferujemy również leasingi dla nowych firm, które dopiero rozpoczynają swoją działalność i nie mają zdolności kredytowej. Zapraszamy do współpracy wszystkie przedsiębiorstwa już od pierwszego dnia po ich założeniu.

Szukasz korzystnej oferty leasingowej?

Skorzystaj z usług Fi Finance Polska. Współpracujemy z największymi firmami leasingowymi. Doradzimy i zaproponujemy najkorzystniejszy leasing dla Ciebie i Twojej firmy. Skontaktuj się z nami:

lub Dots

Kalkulator leasingowy - Jakie informacje należy podać w celu kalkulacji?

Kalkulacja leasingu przy pomocy naszego kalkulatora jest bardzo szybka i prosta, a także nie wymaga podawania wielu szczegółowych informacji. Przede wszystkim w celu oszacowania kwoty leasingu nie musisz podawać swoich danych osobowych. Wystarczy wybrać kategorię, do której należy przedmiot umowy, a następnie zaznaczyć określony typ oferty leasingowej (np. operacyjna, startup, z wykupem czy finansowana w EUR). Wśród kategorii pojazdów i urządzeń dostępne są:

  • samochody osobowe, dostawcze i autobusy,
  • pojazdy ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy,
  • maszyny i urządzenia rolnicze oraz budowlane,
  • fotowoltaika.

Po wyborze kategorii należy podać dokładny rodzaj pojazdu, rok produkcji oraz wartość finansowanego środka trwałego. Następnie wystarczy, że wskażesz warunki brzegowe umowy, takie jak okres leasingu, procent udziału własnego i wysokość wykupu. Na podstawie podanych informacji kalkulator rat leasingowych wygeneruje ofertę, która zostanie zapisana w formacie pdf. Kalkulacja jest wiążąca i ważna w Fi Finance przez 14 dni od daty wygenerowania.

Co można wyliczyć za pomocą kalkulatora leasingu?

Za pomocą kalkulatora leasingu można obliczyć szacunkową wysokość raty, jaka wyniosłaby Cię za wskazany rodzaj maszyny lub pojazdu osobowego, ciężarowego oraz rolniczego. Z FI Finance Polska współpracuje kilkanaście funduszy leasingowych, a nasza kalkulacja opiera się wyłącznie na tych, które oferują najniższy koszt leasingu. Łącznie z wysokością rat nasi Klienci otrzymują informację o wysokości składki za ubezpieczenie komunikacyjne oraz polisę GAP. Warto przy tym pamiętać, że dajemy możliwość sfinansowania w leasingu swojej własnej polisy flotowej, a także zapewniamy najniższe na rynku ubezpieczenie komunikacyjne.

Przy pomocy naszego kalkulatora wyliczysz więc leasing auta używanego – ciężarowego oraz osobowego z uwzględnieniem żądanych parametrów, a także długości trwania umowy. Przygotowanie propozycji dopasowanej do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa to tylko kilka prostych kroków. Warto więc poświęcić chwilę i porównać dostępne oferty, by zorientować się, jak niskie mogą być koszty leasingu oraz produktów z nim powiązanych.

Jak działa kalkulator leasingu brutto?

Kalkulator leasingu brutto umożliwia szybkie i wygodne oszacowanie faktycznych kosztów finansowania. Dzięki temu po wpisaniu wszystkich potrzebnych informacji otrzymasz wyliczenie, które będzie Cię obowiązywało przy podpisywaniu umowy. W ten sposób łatwo sprawdzisz, jaki pojazd mieści się w Twoich możliwościach finansowych, dostosujesz długość trwania umowy, a także wybierzesz odpowiadającą Ci wysokość wpłaty własnej. Dzięki temu możesz też porównać kilka ofert lub modeli samochodów, co umożliwi Ci wybór optymalnej opcji.

Nasz kalkulator leasingu brutto przygotowuje propozycje finansowania na podstawie wielu różnych funduszy leasingowych. Spośród nich wybierana jest najkorzystniejsza oferta, która zapewnia najniższy koszt. Co istotne, kalkulator leasingowy aktualizowany jest regularnie i na bieżąco, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz najświeższe wyniki zgodne z faktycznym stanem w momencie wyliczania finansowania. Skorzystaj z niego już dziś, rozwijaj swoją firmę i ciesz się niską kwotą leasingu za dowolny pojazd. Oferta skierowana jest zarówno do wieloletnich działalności, jak i przedsiębiorców, którzy dopiero rozwijają swoją firmę na rynku. Zapraszamy!

Dots

Kalkulator leasingu dla osób prywatnych oraz firm

Choć nasza oferta leasingu przeznaczone jest w głównej mierze dla właścicieli firm (w tym również leasing dla obcokrajowców), z kalkulatora leasingu samochodowego mogą korzystać także osoby prywatne. Takie rozwiązanie umożliwi Ci szybkie wyliczenie wysokości raty za auto, którego potrzebujesz we własnym zakresie. Jeśli otrzymałeś atrakcyjny wynik kalkulacji i chciałbyś uzyskać więcej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego z naszą firmą.

Wówczas odpowiemy na każde Twoje pytanie, a także przedstawimy szczegóły oraz warunki współpracy. Podczas przeprowadzanych ustaleń z naszym przedstawicielem poznasz również ostateczną ofertę i wysokość raty bazującą na kwocie uzyskanej na kalkulatorze leasingu samochodu używanego. Wnioski rozpatrujemy w ciągu 24 godzin i pomagamy w podjęciu słusznej decyzji.

Artykuły blogowe, które mogą Cię zainteresować

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub