Skip to main content
Dots

Jeżeli szukasz niezawodnego partnera, ubiegając się o leasing samochodów nowych, Fi Finance Polska jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasza oferta na leasing nowych aut jest skrojona tak, by odpowiadać na indywidualne wymagania każdego przedsiębiorcy. W erze rosnącej konkurencji i dynamicznych zmian w biznesie, leasing nowych samochodów staje się coraz bardziej popularnym i efektywnym rozwiązaniem. U nas zyskasz nie tylko finansowanie na nowoczesny i niezawodny środek transportu, ale też przejrzyste warunki i szybką realizację umowy. Nie czekaj, przekonaj się, jak leasing nowych samochodów z Fi Finance Polska może zrewolucjonizować Twój biznes i dać Ci przewagę na rynku. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie na leasing nowych aut, która pomoże Ci osiągnąć sukces na drodze do realizacji Twoich celów biznesowych.

Leasing nowych aut — jakie korzyści na Ciebie czekają?

Jak wygląda leasing nowych samochodów? Co do swojej zasady, leasing samochodów nowych w niczym nie różni się od leasingu pojazdu używanego. Jest oczywiście nieco tańszy i prawdopodobnie objęty procedurą uproszczoną leasingu. Oznacza to, że finansowanie otrzymasz bez konieczności czasochłonnego wypełniania wniosków oraz przedstawiania dokumentów finansowych oraz zaświadczeń z ZUS i Urzędu Skarbowego. Wnioski o leasing samochodów nowych są rozpatrywane bardzo szybko, w oparciu o dotychczasową kulturę płatniczą leasingobiorców zwaną potocznie „historią w BIK”. Akceptacja wniosku na leasing nowych aut w FI Finance Polska nie trwa dłużej niż jeden dzień. Po podpisaniu umowy i wpłacie ustalonej wcześniej wartości udziału własnego, pojazd jest rejestrowany i możemy swobodnie korzystać z auta. Cały proces przebiega bardzo sprawnie i szybko.

Leasing samochodów nowych wiąże się z koniecznością ubezpieczenia finansowanego pojazdu. Tu także możesz liczyć na preferencyjne stawki ubezpieczenia, ponieważ auta nowe są najczęściej objęte promocyjnymi stawkami ubezpieczenia komunikacyjnego. Przed podpisaniem umowy nasz doradca przedstawi Państwu koszt pakietowego ubezpieczenia OC, AC, NNW oraz Assistance, jak również poinformuje o możliwości skorzystania z negocjowanego ubezpieczenia GAP.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

 

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Indywidualne doradztwo — Dopasuj leasing nowego samochodu do swoich potrzeb

Decydując się na leasing samochodów nowych za pośrednictwem FI Finance Polska zapewniasz sobie opiekę naszej firmy przez cały okres trwania leasingu, zarówno pod kątem ubezpieczeń jak i obsługi posprzedażowej. Elastyczność umów leasingowych oraz niski koszt finansowania czyni leasing nowych aut rozwiązaniem bardzo atrakcyjnym dla wielu przedsiębiorców, choć w FI Finance Polska nie ograniczamy się jedynie do oferowania umów leasingowych. Nasze indywidualne doradztwo stanowi kluczowy element naszej filozofii, pozwalając Ci w pełni dostosować warunki leasingu nowego samochodu do Twoich wymagań i potrzeb podatkowych. Nasi specjaliści są gotowi służyć pomocą na każdym etapie, pomagając Ci wybrać najlepszą strukturę leasingu oraz sprawnie przebrnąć przez proces analizy leasingowej. Przekonaj się, jak leasing nowego auta może stać się spersonalizowanym doświadczeniem, zapewniającym Ci nie tylko komfort podróżowania, ale także satysfakcję z podjętej decyzji.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub