Wróć do aktualności
Certyfikat uzyskania nagrody Laur Klienta 2021 w kategorii: Pożyczki leasingowe Dots

Najlepsza pożyczka leasingowa — Godło Laur Klienta Grand Prix 2021 dla Grupy FI Finance Polska

Autor: Paweł Makarewicz 12 listopada 2021 Szacowany czas czytania: 4 minuty Kategorie: Z życia firmy

Misją Grupy FI Finance od samego początku istnienia jest dostarczanie usług leasingowych na możliwie najwyższym poziomie. Tak, aby Klienci mieli pewność, że powierzają swoje interesy w ręce profesjonalistów. Niezmiernie więc cieszy nas fakt, że nasza ciężka praca została przez Państwa w ostatnim czasie doceniona – i to w najlepszy możliwy sposób.

Grupa FI Finance Polska w prestiżowym, ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów oraz usług zdobyła Godło Laur Klienta Grand Prix 2021 w kategorii najlepsza pożyczka leasingowa. To elitarne wyróżnienie jest dla nas niezaprzeczalnym dowodem na to, że dobrze realizujemy codzienne zadania, skupiając się na niekiedy bardzo zróżnicowanych potrzebach Leasingobiorców. Oznacza to też, że obrany kierunek rozwoju jest właściwą drogą.

Godło Laur Klienta – co oznacza?

Jest to przede wszystkim informacja dla Klientów, że FI Finance jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem godnym zaufania, które w co najmniej trzech wcześniejszych edycjach konkursu Laur Konsumenta odniosło sukces. Godło Laur Klienta to specjalne wyróżnienie, które potwierdza, że sposób, w jaki działamy na Polskim rynku, oferując Klientom usługi leasingowe, całkowicie spełnia ich oczekiwania pod względem konkurencyjności oraz innowacyjności udostępnianych rozwiązań. Warto też zaznaczyć, że nie jest to pierwsze nasze tak prestiżowe wyróżnienie. Na naszym koncie znajdują się już bowiem Laur Konsumenta zdobyty w 2020 roku oraz Lidera Innowacyjności z 2018 roku.

W jaki sposób udało nam się to osiągnąć?

Przede wszystkim dzięki kompleksowemu podejściu do kwestii finansowania środków trwałych, eksperckiej wiedzy oraz skoncentrowaniu na realizacji celów naszych Klientów. Nie bez znaczenia jest też rola opracowanych przez nas i udostępnionych Użytkownikom intuicyjnych narzędzi ułatwiających znalezienie najatrakcyjniejszych ofert leasingowych online i ich pobranie w formacie pdf. Kalkulator leasingowy dostępny na stronie internetowej Grupy FI Finance, w odróżnieniu od kalkulatorów oferowanych przez konkurencję, dokładnie podaje koszt i ratę leasingu, a pobrana oferta jest dla nas wiążąca. Co jednak najważniejsze, umożliwia ich kalkulację w zależności od:

  • rodzaju pojazdu (osobowy, ciężarowy, ciągnik siodłowy, maszyna przemysłowa),
  • wieku pojazdu (oferta leasingu na auto nowe jest tańsza niż na dziesięcioletnie auto),
  • formy prowadzonej przez Klienta działalności,
  • wieku firmy (np. leasing dla startupów, młodych firm lub przedsiębiorstw od lat obecnych na rynku),
  • struktury udziałowców (np. leasing dla obcokrajowców).

Liczba zmiennych w przypadku naszego kalkulatora ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonalność narzędzia. W rezultacie Klient zainteresowany leasingiem może w prosty i szybki sposób odnaleźć interesujące oferty dopasowane do charakteru działalności oraz potrzeb. Warto też dodać, że kalkulator posiada dodatkowe udogodnienie, jakim jest możliwość wyliczenia kosztów ubezpieczenia GAP (również zawieranych na okres dłuższy niż okres leasingu) oraz wyliczenia preferencyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego.

Czy to już wszystko?

Oczywiście, że nie. Aby zasłużyć na Godło Laur Klienta Grand Prix 2021 w kategorii najlepsza pożyczka leasingowa potrzeba znacznie więcej. Dlatego innowacyjność proponowanych rozwiązań i konkurencyjność oferty w przypadku FI Finance idzie w parze z szybkością oraz elastycznością obsługi.

Na co więc mogą liczyć Klienci FI Finance?

Między innymi na rozpatrzenie wniosku o przyznanie finansowania w czasie do 24 godzin oraz na akceptację leasingu z bardzo wysokimi wykupami. Stosujemy przyjazne Leasingobiorcom procedury – w 90% przypadków wnioski rozpatrywane są w trybie uproszczonym, co eliminuje konieczność czasochłonnego kompletowania niezbędnej dokumentacji. Ponadto, w odpowiedzi na niepewność i nieprzewidywalność sytuacji na rynku spowodowanymi pandemią COVID-19 zaproponowaliśmy Klientom ofertę najmu oraz leasingu z gwarancją odkupu w całym okresie trwania umowy.

Nie bez znaczenia dla wysokiego poziomu świadczonych usług jest również fakt, że aktualnie współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi obecnymi na rynku, co sprawia, że jesteśmy w stanie finansować praktycznie każdy środek trwały.

Ostatnie wpisy: