Skip to main content
Dots

Czeska marka Skoda, obecnie „brat bliźniak” wchodzący w skład koncernu Volkswagen, ma się świetnie – od wielu lat dostarcza doskonałej jakości auta w niewygórowanej cenie. Klienci cenią sobie samochody Skody, a część z nich decyduje się także na leasing aut tego producenta. Należysz do grona kierowców, którzy rozważają różne opcje finansowania? Koniecznie sprawdź leasing Skoda na używane modele – wszystkie możliwości i warunki sprawdzisz w ofercie FI Finance Polska.

Skoda leasing na używane samochody – jakie modele są dostępne?

Samochody Skody to świetny przykład pojazdów stawiających na funkcjonalność i komfort, przy mocnym nacisku na bezpieczeństwo podróżowania. Jeśli chcesz kupić Skodę, leasing może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem – wygodnym i korzystnym finansowo. Popularną opcją wybieraną przez przedsiębiorców jest Skoda leasing dla firm, zwany wynajmem długoterminowym. Leasingodawca użycza Ci samochód do użytku własnego w zamian za opłacanie miesięcznych rat leasingowych.

Niskie koszty, przejrzyste zasady i możliwość wliczenia opłat leasingowych w koszty działalności to główne zalety tej formy finansowania. Wybierając Skoda leasing na używane auta, możesz wybrać m.in. następujące modele:

  • Skoda Octavia leasing;
  • Skoda Superb leasing;
  • Skoda Fabia leasing;
  • Skoda Kamiq leasing;
  • i wiele innych.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Skoda leasing konsumencki – co warto wiedzieć?

Czy wiesz, że wcale nie musisz prowadzić działalności gospodarczej, by rozpocząć leasing Skoda na wybrany model? Leasing konsumencki Skoda przygotowany jest z myślą o osobach fizycznych – nie ma więc potrzeby zakładania firmy, by otrzymać korzystne opcje finansowania zakupu samochodu.

Korzystając z kalkulatora leasingu dostępnego na naszej stronie, w kilku krokach określisz preferowane warunki finansowania: wkład własny, okres trwania leasingu, konkretny model samochodu czy możliwość jego późniejszego wykupu. Otrzymasz szacunkowe wyliczenia, które pozwolą Ci sprawdzić koszty leasingu i podjąć przemyślaną decyzję dotyczącą wynajmu długoterminowego.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub