Skip to main content
Dots

Czy jest na świecie kierowca, który nie kojarzy samochodów BMW? Nie trzeba być wielkim znawcą motoryzacji, by z daleka rozpoznać drapieżną bryłę i pomruk silników aut tej niemieckiej marki premium. Ich zakup wiąże się jednak ze sporą inwestycją, dlatego warto rozważyć alternatywne formy finansowania. Jednym z najlepszych rozwiązań jest leasing BMW – bogatą ofertę leasingową na wiele różnych modeli znajdziesz w FI Finance Polska.

Leasing BMW – jakie są zalety?

Nie da się ukryć, że posiadanie BMW to marzenie wielu kierowców. Niestety nie są to auta tanie, przez co nabycie ich za gotówkę staje się problematyczne. Odpowiedzią na te bolączki może być leasing BMW, czyli forma korzystnego wynajmu długoterminowego. Otrzymujesz auto na własny użytek w zamian za comiesięczne raty w określonej wysokości. To Ty określasz, jaki przeznaczasz wkład własny, jaki będzie okres spłaty samochodu oraz czy decydujesz się na jego późniejszy wykup. W takim wariancie po zakończonym leasingu BMW staje się Twoją własnością.

Czy wiesz, że wybierając ofertę FI Finance Polska, możesz sprawdzić propozycje leasingu na te najbardziej znane, ale i mniej popularne modele BMW? Sprawdź przykładowe warianty:

  • BMW leasing – używane modele do 10 lat (jeśli auto jest starsze, skontaktuj się ze specjalistami FI Finance Polska);
  • BMW X1 leasing;
  • BMW X3 leasing;
  • BMW X5 leasing;
  • BMW M2 leasing;
  • BMW M3 leasing;
  • BMW M4 leasing;
  • i wiele innych modeli.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

BMW leasing konsumencki – leasing nie tylko dla firm

Dla wielu przedsiębiorców najbezpieczniejszą i najkorzystniejszą formą finansowania zakupu pojazdu jest leasing. BMW może być też Twoje, nawet jeśli nie prowadzisz działalności gospodarczej – dla osób fizycznych przeznaczony jest BMW leasing konsumencki. Przeanalizuj swoje możliwości i dostępny budżet, a następnie sprawdź warunki finansowania w kalkulatorze leasingu dostępnym na naszej stronie internetowej. W kilka chwil otrzymasz przejrzyście opisane koszty leasingu konsumenckiego lub firmowego, wynikające z określonej długości okresu spłaty, wybranego modelu BMW i innych czynników.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub