Skip to main content
Dots

VW leasing to bardzo popularna forma finansowania dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, a od 2011 roku także dla osób prywatnych. Wybierając tę formę wynajmu długoterminowego, możesz wejść w posiadanie wybranego modelu tej niemieckiej marki. Zapoznaj się z warunkami na leasing samochodu Volkswagen w FI Finance Polska – to świetne rozwiązanie, gdy brakuje Ci środków na zakup auta za gotówkę i szukasz innych możliwości zakupu

Leasing Volkswagen dla firm

Volkswagen to marka, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Ten niemiecki gigant motoryzacyjny znany jest na całym świecie – regularnie dostarcza nowoczesne pojazdy na rynek europejski, amerykański czy azjatycki. Modele takie jak Golf, Passat, ale też najnowsze T-Roc, ID.Buzz czy Tiguan doceniane są za niezawodność, bezpieczeństwo i komfort jazdy. Spełniają potrzeby wymagających kierowców, którzy oczekują praktyczności i świetnego wyglądu.

Nic dziwnego, że coraz więcej kierowców decyduje się na leasing Volkswagena. Przedsiębiorcy chętnie wybierają leasing firmowy, który zbliżony jest do charakterystyki sprzedaży ratalnej – z tą różnicą, że nie będziesz właścicielem auta, tylko wynajmującym. Oczywiście samochód jest Ci udostępniany do użytku na wyłączność. W zamian opłacasz miesięczną ratę w średniej wysokości 1500-3000 zł, w zależności od okresu leasingowania, rodzaju leasingu oraz wybranego modelu samochodu.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots

Volkswagen leasing konsumencki

Co warto wiedzieć, jeśli chodzi o VW leasing konsumencki? Jest to rodzaj leasingu przygotowany z myślą o osobach, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Volkswagen leasing konsumencki to idealny wybór, jeśli chcesz zmienić samochód, ale nie stać Cię na zakup nowego egzemplarza prosto z salonu.

Volkswagen leasing na używane samochody to wygodna i praktyczna forma finansowana. Dzięki kalkulatorowi leasingu FI Finance Polska szybko sprawdzisz szacowane koszty leasingu i zdecydujesz, jaka oferta będzie dla Ciebie najkorzystniejsza. Przekonaj się, że warto postawić na leasing Volkswagena!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub