Skip to main content
Dots

Słynne cztery okręgi to symbol, który wywołuje u wielu kierowców szybsze bicie serca. Wspaniały wygląd, luksus i niesamowite osiągi samochodów Audi nie przychodzą jednak za darmo – większość modeli tej niemieckiej marki premium jest bardzo droga. To jednak wcale nie oznacza, że musisz z nich zrezygnować. Wybierz leasing Audi na korzystnych warunkach i ciesz się niskimi kosztami finansowania. Koniecznie sprawdź kalkulator rat leasingowych na używane Audi, z którego możesz skorzystać na stronie Fi Finance Polska.

Audi leasing używane auta – jakie modele możesz wziąć w leasing?

Audi to marka-legenda, które przez kilkadziesiąt lat obecności na rynku motoryzacyjnym dostarczyła dziesiątki modeli aut czysto sportowych, jak i luksusowych. I choć niestety nie należą one do samochodów najtańszych, dzięki opcji leasingu Audi możesz nabyć wymarzone cztery kółka – na jasnych zasadach i za niewielkie pieniądze. Jakie masz możliwości?

  • Audi A3 leasing;
  • Audi A4 leasing;
  • Audi A5 leasing;
  • Audi A6 leasing;
  • Audi Q5 leasing;
  • i wiele innych modeli czeka na Ciebie w ofercie FI Finance Polska.

Audi leasing firmowy to podstawowa i najpopularniejsza forma finansowania zakupu auta na firmę. Jest to swego rodzaju wynajem długoterminowy, gdzie zobowiązujesz się opłacać comiesięczne raty za użytkowanie samochodu. Wysokość rat zależy od kilku czynników, m.in. wybranego modelu, okresu leasingu czy wartości wkładu własnego, wpłacanego na początku okresu finansowania. Im jest on wyższy, tym niższe będą raty za leasing Audi.

Skorzystaj z naszego prostego Symulatora Kosztów Leasingu

Kalkulator leasingowy Dots
Dots

Audi leasing konsumencki – idealny dla osób nieprowadzących działalności

Do 2011 roku leasing Audi przeznaczony był wyłącznie dla przedsiębiorców. Zmieniło się to wraz z wprowadzeniem ustawy deregulacyjnej, która umożliwia rozpoczęcie wynajmu długoterminowego także osobom prywatnym. Jeśli więc interesuje Cię samochód Audi w leasingu, ale nie prowadzisz firmy, to może być idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Sprawdź kalkulator leasingu FI Finance Polska i przekonaj się, czy leasing na firmę bądź Audi leasing konsumencki jest dla Ciebie korzystny!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami

lub