LEASING TRANSPORTU CIĘŻKIEGO

Leasing ciągnika siodłowego

Zakup pojazdów ciężarowych to poważna i duża inwestycja dla każdej, nawet działającej od wielu lat firmy. W FI Finance Polska oferujemy leasing ciągnika siodłowego oraz naczep, dzięki któremu Twoje przedsiębiorstwo nie będzie narażone na wysokie koszty związane z zakupem pojazdu na własność. Leasing świetnie sprawdzi się także w przypadku, gdy potrzebujesz zwiększyć posiadaną przez siebie flotę jedynie na pewien czas.

Ponadto takie rozwiązanie pozwoli Ci korzystnie zoptymalizować podatki, zachować płynność finansową, a także dokładnie zaplanować wydatki firmy. Wszystko to w dużej mierze wpływa na rozwój przedsiębiorstwa i umożliwia jego efektywne funkcjonowanie. Decydując się na leasing ciągnika siodłowego z naczepą, jedyne, do czego jesteś zobowiązany, to uiszczanie stałej, miesięcznej raty oraz pokrycie niewielkiego wkładu własnego. Opłaty te nie powinny jednak nadszarpnąć zbytnio budżetu Twojej firmy. Nowy pojazd natomiast z pewnością otworzy wiele możliwości.

leasing samochodowy kalkulator

Leasing naczep

Pragniemy kompleksowo zaopatrywać firmy transportowe w potrzebne im pojazdy, dlatego poza ciągnikami zapewniamy również leasing naczep. Dzięki temu możesz z łatwością wynająć cały komplet lub wyłącznie element, którego aktualnie potrzebujesz. W naszej ofercie znajdziesz naczepy różnego typu oraz przeznaczone do przewożenia rozmaitych ładunków. Zachęcamy także do sprawdzenia naszej oferty operacyjnego leasingu samochodów ciężarowych z minimalnym wkładem własnym.

Niezależnie od wybranego pojazdu oraz rodzaju umowy zapewniamy korzystne warunki, tanie ubezpieczenie komunikacyjne, stałą ratę leasingu, możliwość późniejszego wykupu pojazdu, a także rozwiązanie umowy w dowolnym momencie. Co więcej, wszystkim naszym Klientom gwarantujemy bardzo szybkie rozpatrzenie wniosku oraz dostosowanie samochodów do indywidualnych potrzeb.

Najem ciągników siodłowych i naczep

Z naszą pomocą możesz wynająć ciągnik siodłowy na okres od 12 do 60 miesięcy. Oferujemy szeroki wybór używanych pojazdów marki Mercedes-Benz, Volvo, Scania, DAF oraz MAN. Każdorazowo wspólnie ustalamy specyfikację pojazdu zgodnie z potrzebami naszych Klientów.

Finansowanie zazwyczaj wiąże się z minimalnym wkładem początkowym. W odróżnieniu od umowy leasingu, gdzie najkrótszy okres finansowania to 3 lata, najem może być zawarty na 12 miesięcy. Rata najmowa wliczana jest w całości w koszty uzyskania przychodu i zawiera ubezpieczenie komunikacyjne oraz kontrakt serwisowy będący gwarancją idealnego stanu technicznego wynajmowanego ciągnika. Dzięki stałej racie i braku dodatkowych kosztów otrzymujesz możliwość bardzo dokładnego oszacowania rentowności każdego posiadanego pojazdu.

Wynajmowany ciągnik może być przeznaczony np. pod krótkoterminowy kontrakt. Po jego zakończeniu nie musisz się martwić o to, co zrobić z autem. Możesz po prostu odstawić je na parking zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Napisz do nas!

    Create your account