LEASING TRANSPORTU CIĘŻKIEGO

Leasing dla obcokrajowców

Leasing pojazdu to jedno z bardzo popularnych rozwiązań, z którego korzystają zarówno nowo powstałe przedsiębiorstwa, jak i firmy mające wieloletnie doświadczenie na rynku. Leasing dla obcokrajowców działa jednak na nieco innych zasadach niż dla obywateli Polski, a jego uzyskanie może okazać się znacznie bardziej skomplikowane. Większość firm leasingowych w Polsce bowiem traktuje spółki prawa handlowego z kapitałem zagranicznym jako podmioty podwyższonego ryzyka.

W związku z tym uzyskanie leasingu w tym przypadku jest bardzo trudne i może być związane z wyższymi opłatami za wkład własny lub miesięczne raty. W naszej firmie zapewniamy obsługę obcokrajowców, oferując leasing maszyn rolniczych, samochodów osobowych, ciągników z naczepami oraz innych pojazdów ciężarowych.

Leasing dla obcokrajowców

Warunki leasingu dla obcokrajowców w FI Finance Polska

FI Finance Polska specjalizuje się w finansowaniu spółek założonych przez obcokrajowców, dzięki czemu możemy zaproponować Ci bardzo korzystne warunki umowy. Zdajemy sobie sprawę, jak skomplikowane może być uzyskanie leasingu dla obcokrajowców, dlatego chcemy nie tylko dać Ci taką możliwość, ale też zapewnić najlepsze, innowacyjne rozwiązania. Co więcej, gwarantujemy decyzję kredytową w ciągu 24 godzin od momentu otrzymania kompletu dokumentów leasingowych. W zależności od okresu prowadzenia działalności umożliwiamy finansowanie aż do 500 tys. zł netto z udziałem własnym już od 5%.

Pamiętaj również, że z naszym leasingiem Twoja spółka otrzyma preferencyjne warunki ubezpieczenia nie tylko na finansowany pojazd, ale również na pozostałą flotę w firmie. Zapewniamy jedne z najtańszych na rynku ubezpieczenia komunikacyjne. Korzystając z naszej oferty leasingu dla obcokrajowców, będziesz mógł bez przeszkód rozwijać swoją firmę oraz dokonywać niezbędnych inwestycji, które pozwolą Ci zwiększyć miesięczne przychody. Optymalna i stała wysokość raty, a także niski wkład własny natomiast nie nadszarpną budżetu Twojego przedsiębiorstwa oraz umożliwią wygodne planowanie wydatków.

Napisz do nas!

    Create your account