LEASING TRANSPORTU CIĘŻKIEGO

Preferencyjne ubezpieczenia

Każdy doświadczony właściciel firmy transportowej wie, że oprócz oczywistych kosztów działalności takich, jak paliwo, wynagrodzenia kierowców i raty leasingu jednym z największych obciążeń jest dla niego ubezpieczenie komunikacyjne. Mimo współpracy z najbardziej doświadczonymi kierowcami nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić sobie w pełni bezszkodową historię ubezpieczeniową. Często ponosimy koszty nieroztropnej jazdy naszych kierowców.

FI Finance Polska oferuje swoim klientom unikalny program ubezpieczeniowy, z negocjowanymi warunkami OC, AC i NNW. Dotyczy on zarówno ciągników finansowanych w leasingu, jak i własnej floty. Z naszego doświadczenia wynika, że blisko 100% klientów korzystając z naszej oferty widocznie redukuje koszty ubezpieczenia.

Możesz łatwo przekonać się, ile zaoszczędzisz dzięki naszym stawkom ubezpieczenia:

  • na własne ciągniki siodłowe, pojazdy ciężarowe i naczepy,
  • na tabor finansowany w leasingu FI Finance Polska,
  • celem obniżenia kosztów zawartej już polisy za pośrednictwem firmy leasingowej (kontynuacja polisy leasingowej w kolejnych latach finansowania).

Pamiętaj, że ubezpieczenie to jeden z najważniejszych i często największych kosztów leasingu! Zadzwoń i sprawdź, ile oszczędzisz korzystając z naszych ubezpieczeń.

Preferencyjne ubezpieczenia

Napisz do nas!

Create your account