Klientom Grupy FI Finance Polska udostępniamy kalkulator leasingu, w którym można sprawdzić wysokość kosztów wynikających z zawarcia tego rodzaju umowy. Co ważne, nie wymagamy podawania Państwa danych osobowych. Wystarczy wybrać kategorię, do której należy przedmiot, tj.:

  • samochody osobowe, dostawcze i autobusy,
  • pojazdy ciężarowe, ciągniki siodłowe i naczepy,
  • maszyny i urządzenia i zaznaczyć określony typ oferty leasingowej (np. operacyjny, startup, finansowanie w EUR..).

Po podaniu roku produkcji oraz wartości finansowanego środka trwałego należy wskazać warunki brzegowe umowy takie oraz udział własny, okres i wysokość wykupu. Na podstawie podanych informacji generujemy ofertę która zapisuje się w formacie pdf. Teraz obliczanie raty leasingu jest bardzo proste. Współpracuje z nami kilkanaście funduszy leasingowych, a nasza kalkulacja opiera się wyłącznie na tych oferujących najniższy koszt leasingu. Łącznie z wysokością rat nasi klienci otrzymują informację o wysokości składki za ubezpieczenie komunikacyjne oraz polisę GAP.

Przygotowanie propozycji dopasowanej do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa to tylko kilka prostych kroków. Warto porównać oferty i zorientować się, jak niskie mogą być koszty leasingu oraz produktów z nim powiązanych.

Pomagamy w podjęciu słusznej decyzji.

Create your account