Transexpo z Pro Auto i Grupą FI Finance Polska

Targi Transexpo Kielce

27-29 października 2021 roku odbędą się tegoroczne targi autobusowe TRANSEXPO. To już XV edycja kieleckich Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego i prawdopodobnie najważniejsze wydarzenie w branży.

Podobnie jak w poprzednich latach FI Finance Polska uczestniczy w wydarzeniu razem z firmą Pro Auto, producentem autobusów na podwoziach Mercedes-Benz Sprinter oraz autoryzowanym przedstawicielem marki Otokar. Na naszym stoisku będzie można zapoznać się z całą gamą autobusów z oferty dealera oraz unikalnym programem fabrycznego leasingu autobusów przygotowanym we współpracy z naszą firmą.

Jak zawsze zapraszamy naszych klientów i liczymy na liczne biznesowe (i nie tylko) rozmowy. W tym roku zaprezentujemy ekskluzywną salonkę na podwoziu Sprintera zaprojektowaną specjalnie dla zespołu Perfect, turystyczny autobus Mercedes-Benz Sprinter 19+1 w wersji VIP pokazujący pełne możliwości produkcyjne firmy Pro Auto oraz premierę 35 miejscowego autobusu Otokar w wersji podmiejskiej przystosowanej do transportu osób niepełnosprawnych. A to wszystko z naszym najlepszym leasingiem na autobusy i nie tylko J

Create your account