LEASING SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

Leasing operacyjny samochodu osobowego

Jeśli chcesz rozszerzyć flotę posiadanych przez Twoją firmę samochodów, lecz nie chcesz uruchamiać wysokich środków własnych w tym celu, skorzystaj z naszej oferty. W FI Finance Polska oferujemy leasing operacyjny samochodu osobowego na bardzo korzystnych warunkach. Dzięki temu nie będziesz musiał kupować pojazdu na własność, a zaoszczędzone fundusze możesz przeznaczyć na istotniejsze inwestycje oraz rozwój przedsiębiorstwa.

Zapewniamy leasing operacyjny samochodów osobowych, dostawczych i autobusów, a także pojazdów ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Oferujemy ponadto finansowanie sturtupów. Pomagamy rozwinąć się nowo założonym firmom, które niekiedy nie mają tak dużych możliwości leasingowych czy kredytowych, jak przedsiębiorstwa z dłuższym doświadczeniem.

Czym różni się leasing finansowy od leasingu operacyjnego samochodu?

Leasing operacyjny samochodu to doskonałe rozwiązanie dla leasingobiorcy, z którego korzystają zarówno młode firmy, jak i przedsiębiorstwa działające od wielu lat. W odróżnieniu od leasingu finansowego w przypadku leasingu operacyjnego samochodu leasingobiorca nie jest zobowiązany do dokonywania odpisów amortyzacyjnych – obowiązek ten leży po stronie leasingodawcy. Ponadto nie ma konieczności wykupu samochodu po zakończeniu umowy.

Leasing to również możliwość dokonania korzystnej dla firmy optymalizacji podatkowej oraz zachowania płynności finansowej. Jedynym zobowiązaniem leasingobiorcy jest opłacanie stałej miesięcznej raty. Co więcej, wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, zapewniamy możliwość rozwiązania umowy w dowolnym momencie, z gwarancją natychmiastowego zwrotu. Wówczas wystarczy nas poinformować o chęci zakończenia leasingu operacyjnego samochodu i odstawić pojazd.

Create your account