Kalkulator leasingowy FI Finance Polska

W jaki sposób działa kalkulator leasingowy?

Kalkulacja leasingu nigdy nie była łatwiejsza! Nie musisz już tracić czasu na dzwonienie do agentów czy odwiedzanie ich osobiście. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię leasing samochodu używanego czy nowego, wyliczeń możesz dokonać samodzielnie, wprowadzając zaledwie kilka informacji w internetowy kalkulator leasingu. W FI Finance Polska oferujemy szerokie możliwości finansowania najmu i zakupu aut skierowane do wszystkich przedsiębiorstw, również tych nowo założonych czy bez zdolności kredytowej.

Czy mogę pobrać ofertę leasingu online bez podawania danych osobowych?

Tym, co wyróżnia nasz kalkulator leasingowy, jest możliwość dokonania anonimowego wyliczenia, opartego jedynie na danych o typie pojazdu i jego szacunkowej wartości. Nieważne, czy interesuje Cię leasing ciężarówki, używanego samochodu osobowego czy nawet leasing naczep, kalkulacja nie wymaga podawania danych osobowych. Jej szczegółową rozpiskę możesz pobrać w postaci wygodnego pliku PDF, który bez trudu otwiera się na każdym urządzeniu.

Jak korzystać z kalkulatora leasingu?

Nasz kalkulator rat leasingowych zaprojektowaliśmy z myślą o możliwie intuicyjnej obsłudze. Na stronie głównej wybierasz interesującą Cię kategorię pojazdu, a następnie rodzaj leasingu, po czym zostajesz przekierowany do formularza. Kalkulator leasingowy online podzieliliśmy na trzy części. Pierwszą z nich – dane firmy – możesz jednak pozostawić pustą. W danych pojazdu oprócz wybranego wcześniej typu należy wskazać jego rodzaj, rok produkcji i cenę netto.

Ostatni krok to dane leasingu – okres jego trwania w miesiącach, a także procentowa wyoskość opłaty wstępnej i wartości końcowej. Po wypełnieniu niezbędnych danych leasingowy kalkulator pozwala wygenerować ofertę. Najważniejsze informacje, czyli wysokość raty miesięcznej i koszt leasingu w procentach, otrzymujesz natychmiast. Oczywiście możesz też zmienić niektóre informacje, by dokonać wyliczenia jeszcze raz.

Kalkulator rat leasingu a ubezpieczenie GAP i komunikacyjne


Leasingowy kalkulator to nie jedyne narzędzie, jakie oferujemy. Równie łatwy w obsłudze jest dostępny na stronie głównej kalkulator ubezpieczenia, dzięki któremu możesz błyskawicznie wyliczyć stawkę dla solówek, ciągników i naczep. Także w tym przypadku obliczeń możesz dokonać anonimowo, podając jedynie podstawowe dane o pojeździe. Jeżeli satysfakcjonują Cię warunki, które przedstawił kalkulator leasingowy lub ubezpieczeniowy, koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami. Z ich pomocą możesz uzyskać jeszcze lepszą ofertę, idealnie dostosowaną do Twoich potrzeb.

Create your account