Jak pobrać ofertę leasingu online?

Oferta z kalkulatora rat leasingu bez podawania danych osobowych

Leasing to bardzo popularny sposób na rozwinięcie działalności bądź uzyskanie większej płynności finansowej w firmie. Jeśli zastanawiasz się nad nim, istotna dla Ciebie będzie również szybka i prosta obsługa, a także dogodne warunki. Kalkulacja leasingu to bardzo ważna czynność, kiedy nie wiesz, czy taki rodzaj finansowania okaże się opłacalny. Pomoże Ci w tym bardzo wygodne narzędzie, jakim jest kalkulator leasingowy online. Nie dość, że za jego pomocą dokonasz potrzebnych obliczeń, to jeszcze zachowasz swoją prywatność, gdyż cechuje go pełna anonimowość, a więc to bezpieczne rozwiązanie.

Co muszę wiedzieć, aby pobrać ofertę?

Aby kalkulator leasingu mógł wyliczyć, czy oferta będzie Ci się opłacać, musisz wiedzieć, jakie dane należy podać. Należą do nich m.in. informacje o typie pojazdu lub maszyny albo urządzenia. Ważne okazują się także inne fakty, w tym wartość pojazdu, rok produkcji czy typ i rodzaj jednostki. Nie trzeba natomiast podawać NIP-u ani nazwy firmy. Stajesz się zatem klientem incognito. Kiedy wpiszesz konkretne dane, kalkulator leasingowy online wygeneruje ofertę dopasowaną do Twoich wymagań. Będzie w niej zawarta m.in. wysokość kosztów obliczona np. na podstawie opłaty wstępnej.

Czy kalkulator leasingu wyliczy składkę ubezpieczenia OC i AC oraz GAP?

Oferty leasingowe samochodów to nie wszystko, co oferuje nasza strona. Każdy pojazd trzeba ubezpieczyć. Jednak nie będziesz musiał biegać po agentach w poszukiwaniu najlepszej propozycji. Oprócz wartości rat kalkulator leasingu wyliczy Ci również wysokość składki za ubezpieczenia komunikacyjne, zarówno obowiązkowe ー odpowiedzialności cywilnej (OC), jak i dobrowolne ー autocasco (AC) oraz GAP, które jest skierowane dla tych klientów, którzy planują skorzystanie z dzierżawy pojazdu, urządzenia bądź maszyny. Leasingowy kalkulator online oferuje wszystkie te usługi, więc uzyskasz wszystkie potrzebne informacje bez wychodzenia z domu.

Oferta leasingu w EUR lub PLN 


Nieważne, czy planujesz wziąć w leasing ciężarówki, czy samochody osobowe albo naczepy. Kalkulator pomoże Ci w bardzo prostych krokach dowiedzieć się, jaka byłaby oferta finansowana w EUR. Łatwo i szybko porównasz dane dostarczone nawet od kilkunastu funduszy leasingowych. Na to rozwiązanie mogą zdecydować się nie tylko obywatele Polski, lecz także obcokrajowcy. Nie będzie też istotne, czy jesteś właścicielem firmy, czy osobą indywidualną, gdyż każdy ma prawo skorzystać z atrakcyjnej oferty. Wystarczy zadzwonić lub napisać przez formularz kontaktowy.

Create your account